שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ריקול: קאדילק ATS תוזמן למוסך

  בעלי מכונית היוקרה יוזמנו למוסכים המורשים כדי לתקן תקלה במערכת הפשרת אדים העלולה לגרום לשריפה. זמן הטיפול יעמוד על כחצי שעה

  יבואנית קאדילק לישראל, חברת UMI, מזמינה 261 בעלי מכוניות מדגם ATS שיוצרו בין השנים 2013-2015 למוסכים המורשים. הסיבה לקריאה היא יחידת בקרה לא תקינה של מערכת הפשרת האדים בשמשה האחורית, העלולה לגרום להתחממות לא רצויה. הקריאה לתיקון היא חלק מקריאה עולמית שפרסמה היצרנית לרכב האמריקאי.

   

   

   

  בארה"ב הבהירו דוברי החברה כי בדגמי הסדאן והקופה של ה-ATS הותקנה יחידת בקרת הפשרה, העלולה להתלהט עד כדי היווצרות שריפה בקורה C בצד הנהג. לדברי החברה, כל זאת במקרה של שימוש תכוף ואינטנסיבי. בארה"ב דווח על ארבעה מקרים של שריפה, ללא נפגעים או תאונות כתוצאה מכך.

   

  UMI תזמין 101 בעלי מכוניות משנת הייצור 2013, 109 מכוניות משנת הייצור 2014 ו-51 מכוניות משנת הייצור הנוכחית. לדברי היבואנית, הטיפול אותו יידרשו המכוניות לעבור כולל תכנות מחודש של יחידת הבקרה. זמן הטיפול המשוער - כ-30 דקות. ב-UMI ממליצים ללקוחות לבדוק באמצעות האפליקציה האם הרכב שברשותם הוא חלק מהקריאה לתיקון - כמו-גם לקבוע תור לטיפול במידת הצורך.

   

   

  יש להזכיר כי בהתאם לתקנות הרכב בישראל, חובה לבצע קריאה לתיקון בתוך שישה חודשים מיום קבלתה - לאחר תקופה זו לא יחודש רישיון הרכב והשימוש בו ייאסר. יש לשים לב כי כל תיקון ובדיקה הקשורים לקריאה לתיקון, מבוצעים ללא כל עלות מצד בעל הרכב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים