שתף קטע נבחר

יש לי 100 אלף ש"ח ביד - איפה הכי כדאי להשקיע?

iintoo, הרשת החברתית הראשונה להשקעה בנדל"ן, מציעה השקעה נגישה ואפשרות לתשואות גבוהות

רבים מאיתנו המחפשים אפיק השקעה סולידי לכסף שלנו, מגלים שהבנק מציע ריבית אפסית, בעוד ששוק המניות מצריך סיכון גדול מידי.

  

iintoo, ששמה נגזר מהצירוף invest together, היא רשת חברתית להשקעה בשוק הנדל"ן הגלובלי, המאפשרת למשקיעים פרטיים וקטנים להשקיע בפרויקטי נדל"ן גדולים ואיכותיים. הייחודיות של iintoo מתבטאת בסיכון נמוך יחסית, עם פוטנציאל לתשואה נטו של 15% ומעלה בשנה. מדובר בבשורה של ממש בתחום ההשקעה בשוק הנדל"ן העולמי.

 

המייסדים והמנהלים של iintoo מציעים למשקיעים ניסיון של שנים רבות בתחום הנדל"ן והפיננסים - החברה נוסדה על ידי ערן רוט, שניהל בהצלחה קרן השקעות בתחום הנדל"ן בהיקף של של כ-4 מיליארד שקלים ו-100 יעדי השקעה שונים. יו"ר החברה הוא דב קוטלר, אשר שימש במספר תפקידים בכירים במיוחד בתחום הפיננסים, לרבות מנכ"ל ישראכרט, מנכ"ל בנק איגוד ומנכ"ל חברת ויזה כאל.

מחפשים להשקיע? אולי בנדל"ן? ()
מחפשים להשקיע? אולי בנדל"ן?
 

היתרון המקצועי המשמעותי של החברה, שמוביל להשקעות משתלמות במיוחד, נובע מסינון מחמיר של הפרויקטים על ידי ועדת ההשקעות של iintoo, שמאתרת עבור לקוחותיה אך ורק השקעות איכותיות, בסיכון נמוך ולטווח קצר. סך ההשקעה המינימלי עומד על 25 אלף דולר בלבד, כך שגם משקיעים קטנים ופרטיים יכולים להשתתף בהצלחה של שוק הנדל"ן הגלובלי.


בנוסף, בתור חלק מהאג'נדה ששמה את הכוח בידיים של המשקיעים הפרטיים, iintoo מאפשרת למשקיע לבחור את הפרויקט בו הוא רוצה להשקיע, בניגוד לקרנות השקעה לסוגיהן, אשר בוחרות עבור המשקיע את יעדי ההשקעה.

 

להשקיע בקטן, כמו הגדולים

בעבר רק למשקיעים גדולים ומוסדיים היתה גישה להשקעה בפרויקטים גדולים ואיכותיים בשוק הנדל"ן העולמי. iintoo מאפשרת למשקיע הפרטי שרוצה לנצל את ההזדמנויות של שוק הנדל"ן הגלובלי, ליהנות מהתשואות והביטחונות של המשקיעים המוסדיים, וכל זאת עם השקעה קטנה יחסית.

 

מודל השקעה מיטבי עבור המשקיע הפרטי ()
מודל השקעה מיטבי עבור המשקיע הפרטי

באמצעות מתודולוגיית מימון ההמונים, מצליחה iintoo להציע למשקיע הפרטי את כל היתרונות והתנאים שמקבלות החברות הגדולות: אנשי המקצוע של iintoo מבצעים בדיקה פיזית של הנכס ובדיקה פיננסית מקדימה על ידי אנליסטים, ומוודאים במשא ומתן קבלת ביטחונות וערבונות מהיזמים בשטח.

 

מייסדי iintoo הבינו גם שלמשקיע הפרטי אין יכולת לעמוד בתנודתיות בשוק הנדל"ן ההפכפך, ולכן כל ההשקעות הן לטווח קצר בלבד של 18 עד 36 חודשים.

 

רוט, מייסד הקרן, אומר כי "אנחנו רוצים לתת אופציה של השקעה סולידת מצד אחד, אך עדיין יכולה להניב תשואות דו ספרתיות. לנוכח תנאי השוק היום, קשה למצוא פרויקטים שמניבים תשואות כאלה, אבל כאן יש תפקיד חשוב לניסיון שאנחנו מביאים איתנו. אנחנו לא נכנסים לעסקה בלי לראות פיזית את הנכס, אלא נוסעים לשם ובודקים הכל בעיניים.

 

"בנוסף, אנחנו מנהלים משא ומתן משפטי מאוד קשוח מול היזמים שמאפשר לנו לגדר את הסיכון בהשקעה. יש מספר פרמטרים מרכזיים שמשפיעים על ההשקעה: הוצאות, הכנסות ומשך הזמן של ההשקעה. אנחנו לא מאפשרים ליזם לחרוג מההוצאות שנקבעו בתוכנית העסקית וגם לא לחרוג מהזמן שנקבע. במקרה והוא חורג, חלוקת הרווחים בפרויקט משתנה לטובת המשקיעים. מדובר במאפיין חשוב שמגדר את הסיכון של המשקיע הפרטי. כך אנחנו מצליחים לגרום לכך שהמשקיע ייכנס להשקעה עם סבירות נמוכה לאבד כסף וסבירות גבוהה לתשואות דו ספרתיות".

 

צפי לתשואות גבוהות - גם בסביבת ריבית אפס

לסיכום, רובנו עומדים חסרי אונים מול ריביות אפסיות בבנקים, שמובילות ישראלים לחפש השקעות נדל"ן ברחבי העולם. iintoo מציעה מודל מיטבי להשקעה בנדל"ן: סכום התחלתי נמוך יחסית של 25 אלף דולר, בפרויקטים איכותיים ומסוננים על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, עם תחזית לתשואות שנתית של כ-15%.

 

אפשר גם להתייעץ לפני שמשקיעים ()
אפשר גם להתייעץ לפני שמשקיעים
  

כחלק מהובלת המהפכה בהשקעה בנדל"ן, iintoo מציעה גם רשת חברתית ייחודית, ששמה את הכוח בידיים שלנו. מדובר בפלטפורמה בינלאומית שמאפשרת לכל חבר ברשת החברתית להשקיע ולקחת חלק בהשקעות בכל העולם להתייעץ עם משקיעים אחרים, לעקוב אחרי משקיעים ולשתף מידע רלוונטי. המשקיע הנבון יוכל לנצל כך את חוכמת ההמונים של הרשת החברתית של iintoo ולזהות את המגמות בקהילת המשקיעים. רשת חברתית תוססת ודינמית הנותנת למשקיעים ביטחון ושקיפות מלאה מול החברה ותהליך ההשקעה.

 

iintoo גם לא גובה דמי ניהול שוטפים, אלא משתתפת ברווחים יחד עם המשקיעים,

רק לאחר שסכום ההשקעה חוזר במלואו אל המשקיעים. בשבועות הספורים מאז תחילת פעילות הרשת, אלפי משקיעים כבר הצטרפו וסכום הגיוס עומד על קרוב ל-27 מיליון שקלים, שיושקעו בשלושה פרויקטים מובחרים בארצות הברית.

 

לכן, אם יש לכם סכום להשקעה, גם אתם תוכלו ליהנות מהאפשרות להרוויח מהזדמנויות אטרקטיביות בשוק הנדל"ן, בסיכון מינימלי, ובתור חלק מרשת חברתית ייחודית התורמת להגדלת הרווח שלכם, המשקיעים הפרטיים.

 

רוצים לקבל עדכונים על השקעות ללא תשלום וללא התחייבות? היכנסו >>

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דנה קופלר
ערן רוט מייסד iintoo ודב קוטלר, יו"ר החברה
צילום: דנה קופלר
מומלצים