שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  צווי התרעה להריסה חולקו למשפחות רוצחי ישראלים

  על פי ההודעה, ניתנו 48 שעות לביצוע הצו שנמסר בין היתר למשפחות רוצחי משפחת הנקין ומלאכי רוזנפלד. אמו של הנרצח דני גונן: "אני מקווה שזה ייצא לפועל"

  שלב הביצוע: שבעה צווי התרעה לקראת הריסה חולקו הלילה ביהודה ושומרון לרוצחי ישראלים בחודשים האחרונים. הצווים ימומשו תוך 48 שעות, ונמסרו בין היתר למשפחת חוליית רוצחי הזוג נעמה ואיתם הנקין ז"ל; שני חברי החוליה שרצחה את מלאכי רוזנפלד ז"ל בסילוואד; לביתו של מוהנד חלבי שרצח את אהרן בנט ונחמיה לביא; ולמשפחת רוצחו של דני גונן ז"ל במחנה הפליטים קלנדיה.

   

  הריסת החדר בבית היורה בגליק

  הריסת החדר בבית היורה בגליק

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  השבוע החליט הקבינט על שורה של צעדים כדי להנמיך את גובה הלהבות בגל הטרור הנוכחי, ובהם הריסת בתים, הרחקה של מתפרעים מהר הבית ואי החזרת גופות של מחבלים למשפחותיהם. כעת מוצאים הצווים לפועל, אחרי שבתחילת החודש הרסו כוחות חיל הנדסה של צה"ל, בסיוע צוותים של המשטרה, את בתיהם של המחבלים מוחמד ג'עביס שביצע את פיגוע הטרקטור בירושלים באוגוסט 2014 ושל אבו ג'מיל ג'סאן בן מחמד, שביצע את פיגוע הירי והדקירות בבית כנסת בשכונת הר נוף בירושלים בנובמבר 2014. בביתו של מועתז חיג'אזי, שניסה לרצוח את יהודה גליק, נאטם חדר.

  נעמה ואיתם הנקין ז"ל (באדיבות המשפחה) (באדיבות המשפחה)
  נעמה ואיתם הנקין ז"ל(באדיבות המשפחה)

  דני גונן ז"ל ()
  דני גונן ז"ל

  אלעזר רוזנפלד, אביו של מלאכי ז״ל, אמר שלא היה צריך לחכות כל כך הרבה זמן. "העיתוי הנכון הוא מיד לאחר הרצח ולא תקופה אחרי. הורים צריכים לדעת שיש מחיר לרצח", אמר. "זה לא מנחם, אבל זוהי הרתעה מסוימת. הם מחנכים להתגאות בשהידים, יש הסתה, והיא מכוונת לרצוח יהודים.

  ולכן המשפחות צריכות להבין שהן תשלמנה את המחיר".

   

  דבורה גונן, אמו של דני, אמרה בתגובה כי המהלכים הללו אמורים היו לצאת אל הפועל מוקדם יותר. "לא היה צריך לחכות לגל הטרור הנוכחי. זו לא ההרתעה. למדינת ישראל יש יכולת להרתיע מחבלים בצורה הרבה יותר גדולה. עודכנו בעניין והיה חשוב לנו שהבית של רוצח בני ייהרס, ואני מקווה שכך ייעשה בפועל", אמרה גונן.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים