שתף קטע נבחר

יוגב: שופט בג"ץ שם את עצמו בצד של האויב

חבר הכנסת שהציע בעבר לעלות עם דחפור על ביהמ"ש העליון קרא לשופט שהקפיא הריסת בתי מחבלים להצטרף לרשימה הערבית. "אשתדל בכנסת למצוא הדרכים לעקוף את פסיקותיו הלא מוסריות והלא מידתיות של השופט"

ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי) שוב תוקף את בית המשפט העליון. בתגובה להחלטת בג"ץ להקפיא הריסה של בתי מחבלים עד לבירור העתירות שהוגשו נגד, כתב הערב (יום ה') חבר הכנסת בפייסבוק: "שופט בית המשפט העליון עוזי פוגלמן, בפסק דינו מהיום שעיכב הרס בתי מחבלי רוצחים, שם את עצמו בצד של האויב".

 

 

 

 

יוגב, שבעבר הציע לעלות עם דחפור על בית המשפט העליון, הוסיף וכתב כי "על זכויות רוצחים השופט מגן ובכך מונע ענישה מרתיעה ומסכן חיים".

 

הוא הוסיף וכתב: "אני קורא לשופט פוגלמן לפשוט את מדי השופט ולהצטרף לרשימה המשותפת שפסיקותיו כדעותיה. ראוי שהממשלה וכך גם אני אשתדל בכנסת למצוא הדרכים לעקוף את פסיקותיו הלא מוסריות והלא מידתיות של השופט פוגלמן באופן שנרתיע רוצחים ואויבים ונגן על קיומם של עם ישראל ומדינת ישראל ונציל חיים".

 

לדבריו, "לאור פסיקותיו הלא מידתיות של השופט פוגלמן, בהן בתאריך 18 באוקטובר 2015 הוא הורה על הרס בית הכנסת 'איילת השחר' בגבעת זאב למרות שלא הוכחה בעלותם של התובעים הערבים. זה אותו שופט פוגלמן שמגן על שוהים בלתי חוקיים שהורה על סגירת מתקן חולות ולא חס את סבלם של תושבי דרום תל אביב".

 

ח"כ חיים ילין (יש עתיד) קרא לפתוח בחקירה נגד ח"כ יוגב על הסתה נגד שופט בית המשפט העליון עוזי פולגמן. "כאחד שגדל ומבין מזה דיקטטורה", אמר ילין, "אני מציע לך (יוגב - א"ש) לחזור בך מהודעתך הדיקטטורית ולהילחם בצורה דמוקרטית, באמצעות הכלים הפרלמנטריים העומדים לרשותך על דעותיך. תפסיק לשפוך דלק של שנאה, הסתה וגזענות כל יום מחדש למדורה". לדבריו, "אם יוגב רוצה מדינה כמו דיקטטורה של גנרלים בארגנטינה ושבתי המשפט יאשרו בדיעבד את הרס המדינה, שיחפש מקום אחר לעשות זאת, לא במדינה שלנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
ח"כ מוטי יוגב
צילום: ירון ברנר
מומלצים