שתף קטע נבחר

סדרת תכשירים לטיפול בצלקות מתחדשת

סדרת מוצרי "קלו-קוט" לטיפול בצלקות מתחדשת מגיעה מעתה עם אריזות חדשות שמשלבות לראשונה קודQR שמפנה לסרטון אנימציה להדגמת השימוש במוצר. בנוסף התפרסמו הנחיות בינלאומיות עדכניות לטיפול בצלקות:טיפול מוקדם מסייע במניעה ובמזעור צלקות.

 

פעם, צלקות נחשבו לגזרת גורל, שאין דרך לטפל בהן, למנוע אותן, או להקל עליהן. ובאנלוגיה, כל פגיעה שאינה ניתנת לשיקום נחשבה ל"צלקת". מוצרי קלו-קוט הפכו את התפיסה הזאת לנחלת העבר.

הבנה עמוקה יותר של תהליכי ההגלדה וההצטלקות של העור שינו את הגדרתן של צלקות למצב רפואי שניתן למניעה או לטיפול.

 

היום, הטיפול בצלקות מאפשר מזעור של צלקות קיימות (שהרי,לא ניתן להעלימן לחלוטין), אולם החידוש המשמעותי הוא בגישה המכירה באפשרות למנוע הצטלקות לא תקינה, בשלבים הראשונים להתהוות הצלקת, באמצעות ג'ל סיליקון.

 

היום, מוסכם על כל המומחים כי ניתן למנוע התפתחות צלקות מציקות ולא אסתטיות אם ממהרים למרוח ג'ל סיליקון באזור הצלקת לאחר שהפצע נסגר. לכן, מומלץ להתחיל בטיפול לפני שהצלקת מתקבעת ולהימנע מלעשות את הטעות הנפוצה ולקוות שלא תיווצר צלקת, או שזו תיעלם מאליה עם הזמן.

 (צילום: יח"צ) (צילום: יח
(צילום: יח"צ)
 

עפ"י ההנחיות הבינלאומיות העדכניות לטיפול בצלקות (שפורסמו על ידי האגודה האמריקאית לכירורגיה דרמטולוגית) ג'ל סיליקון נמצא בקו הטיפולי הראשון במניעת התפתחות צלקות לא תקינות. כמו-כן, הגנה על הצלקת מפני קרינת השמש חיונית למניעה ולמזעור היפר פיגמנטציה.

 

מוצרי ג'ל סיליקון הינם שקופים ונוחים לשימוש. בחוד החנית של מוצרים אלה מובילה סדרת קלו-קוט – נוסחת פטנט רשומה של ג'ל סיליקון, המאושרת על ידי ה- ,FDA CE ומשרד הבריאות.

 

סדרת קלו-קוט מיועדת למגוון רחב מאוד של צלקות – טריות וקיימות, בעלות מרקמים ודרגות רגישות שונות ובאזורים שונים של הגוף והינה היחידה עם מוצר המכיל מסנן קרינה. מוצרים אלו מונעים היווצרות צלקת לא תקינה ומפגע אסתטי לאורך זמן ומאיצים החלמת צלקות קיימות, הם מרככים ומשטחים צלקות בולטות, מפחיתים אודם ומטפלים בכאב ובגרד.

 

מגוון מוצרי הסדרה מאפשר התאמה מרבית לסוג הצלקת: קלו-קוט ג'ל בשפופרת – לכל סוגי הצלקות (למעט צלקות שקועות), קלו-קוט ג'ל בתרסיס – לצלקות מפושטות ו/או רגישות למגע וג'ל קלו-קוט UV (עם מסנן קרינה SPF 30) מיועד לטיפול בצלקות באזורים חשופים כגון: פנים, ראש וצוואר, חזה וכתפיים, זרועות, ידיים ורגליים.

 

179.80-218 שקל
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יח"צ
סדרת מוצרי "קלו-קוט"
צילום: יח"צ
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים