שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   המבצעים הפיננסיים: הלוואה מהירה מהציבור

   הלוואה בעזרת חתימה דיגיטלית, הטבות לסטודנטים בניהול החשבון וכנס הביטוח האלמנטרי - חדש על המדף הפיננסי

   הלוואה מהירה מהציבור

   חברת eLoan, פלטפורמת ההלוואות חברתיות, המקשרת בין לווים ומלווים, בניהולו של עמית לוונשטיין, משיקה שירות חתימה דיגיטלית. השירות מאפשר ללווי החברה לקבל הלוואה תוך חצי שעה לחשבון הבנק שלהם, ללא צורך בשליחת מסמכים.

    

   עד כה, כאשר לווה היה מבקש הלוואה, הסכום היה ממומן תוך מספר שעות וכעת עם החתימה הדיגיטלית ניתן לקצר את זמן מתן ההלוואה.

    

   במסגרת השירות הלווה ממלא את טפסי הבקשה להלוואה באתר eLoan ומצלם את תלוש המשכורת ואת תעודת הזהות אותם הוא מעלה לאתר דיגיטלי או לחילופין מעניק לחברה גישה לחשבון הבנק שלו שם נתוניו נבדקים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

    

   לאחר סיום התהליך, בעזרת מצלמת המחשב הוא עולה מול נציג החברה מזדהה פנים מול פנים ומציג ת.ז. בסיום התהליך המסמך נחתם דיגיטלית והכסף עובר לחשבון הבנק תוך חצי שעה.

    

   בתוך כך, מנתונים שמפרסמת החברה אודות לקוחותיה עולה כי 35% מהלווים הם בגילאי 30-41, 32% בגילאי 42-53, ו-14% מהלווים בגילאי 23-29, כאשר 60% מהלווים הם גברים. מטרת ההלוואה היא בעיקר -  שיפוץ הבית, חופשה, רכישת רכב וסגירת המינוס בבנק וגובה ההלוואה נע בין 5,000 שקל ועד 47,500שקל כאשר טווח הריבית נע החל מ-2.7% ועד 9.95%. 

    

   כנס הביטוח האלמנטרי

   לשכת סוכני הביטוח תקיים בין ה 9-12 בנובמבר את הכנס השנתי בתחום הביטוח האלמנטרי (ביטוח רכוש) - "אלמנטר 2015", באילת. בכנס צפויים להשתתף למעלה מ-1,700 סוכנים ואנשי עולם הביטוח.

    

   בין משתתפי הכנס: ח"כ ינון מגל, ח"כ ניסן סלומינסקי, יו"ר הוועדה חוקה ומשפט; אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח; דורית סלינגר, המפקחת על הביטוח; עו"ד אפי נווה, נשיא לשכת עורכי הדין ועוד.

    

   הצגות בחנוכה

   ישראכרט תציע במהלך חופשת החנוכה מגוון רחב של הצגות, עם מגוון כוכבי הילדים, לכל הגילאים במחירים אטרקטיביים לכל המשפחה

   החל מ - 49 שקל. חלק מההופעות יוגדרו כהטבת "פרימיום" לה נדרש סכום רכישות מינימאלי בכרטיס האשראי.

    

   חתמים בקרן הלוואות לעסקים קטנים

   פירמת BDSK (בן דוד, שלוי קופ) המשמשת כגוף מתאם מטעם המדינה לחיתום אשראי בנקאי בקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים, זכתה בפרס הבינלאומי אודות פעילותה זו וכניסה לתחום של תיאום הלוואות בערבות מדינה, שהיה מעוזם של משרדי הייעוץ הכלכלי.

    

   הרשת הבינלאומי (The Leading Edge Alliance) LEA שהעניקה את הפרס, הינה הפירמה השנייה בגודלה בעולם המאגדת משרדי רואה חשבון עצמאיים. הרשת קשורה ביותר מ- 100 מדינות ברחבי העולם וכוללת כ- 450 משרדי רואי חשבון.

    

   הטבות לסטודנטים בבנק

   ברקע פתיחת שנת הלימודים האקדמית מציע בנק מרכנתיל הטבות לסטודנטים למשך 4 שנים. בין הייתר, פטור בעמלות המרכזיות בחשבון העו"ש, פטור מדמי כרטיס אשראי, הנחות למחזיקי כרטיס האשראי של הבנק ועוד.

    

   הבנק מציע בנוסף תוכנית מימון לימודים המאפשרת לסטודנטים להחזיר את ההלוואה במשך 4 שנים רק לאחר שסיימו את לימודיהם והשתלבו בשוק העבודה. סטודנט שחפץ בכך אף יוכל לפרוע את ההלוואה במלואה ללא קנסות בכל עת. הריבית על ההלוואה  - החל מפריים+0.5% ועד פריים+1.25%. יש לציין עם זאת כי גם תקופת דחיית ההלוואה, נושאת ריבית.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים