שתף קטע נבחר

מיכל אנסקי סוגרת את מסעדתה בנווה צדק

אחרי פחות מחמישה חודשי פעילות, נסגרת הבוקר מסעדת אחד העם אחד של אשת הקולינריה מיכל אנסקי: "אני נפגשת עם גורמים רציניים כדי לנסות ולאפשר את המשך הפעילות"

הבוקר, אחרי פחות מחמישה חודשי פעילות בלבד, תיסגר מסעדת אחד העם אחד, השייכת בין היתר לאשת הקולינריה מיכל אנסקי. "עד להודעה חדשה", כך מסרה הבוקר אנסקי, "וסיכום המשא ומתן מול גורמים שאמורים להחליף את המשקיעים שלי שנקלעו לקשיים, החלטנו להקפיא את הפעילות במסעדה".

מיכל אנסקי (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
מיכל אנסקי(צילום: ענת מוסברג)
 

מזה כשבוע עתידה של המסעדה היה מעורפל, בשל הקשים שאליהם נקלעו עסקיו של המשקיע והבעלים במקום - אמיר ברמלי (חברת רוביקון וקרן קלע). ספקולציות שונות הועלו על ידי גורמים בענף בנוגע להמשך פעילות המסעדה, עד שכאמור הבוקר נודע כי הפעילות במסעדה נפסקת. 

 

אחד העם אחד נפתחה בתחילת הקיץ האחרון, ומשכה אליה לא מעט אש וביקורות צורמות מצד מבקרי אוכל ואנשי קולינריה. התפריט במסעדה התבסס על "תפריט ישראלי חדש", כך על פי ההגדרה, שהתבסס על תוצרת שוק האיכרים שבבעלותה של אנסקי, בשילוב מנות מהמטבח המשפחתי, ושל אמה של מיכל - העיתונאית לשעבר ואשת הקולינריה, שרי אנסקי. בין המנות הוגשו שם היה מרק עוף עם לוקשלך של סבתא חנה וסלט ירוק של שרי אנסקי (כך בתפריט).

 (צילום: יח"צ) (צילום: יח
(צילום: יח"צ)

 (צילום: יח"צ) (צילום: יח
(צילום: יח"צ)

 (צילום: יח"צ) (צילום: יח
(צילום: יח"צ)

אחד העם אחד הייתה המסעדה הראשונה של אנסקי, שנפתחה בחלל שאיכלס בעבר את מסעדת ננה בר בנווה צדק. בבעלותה של אנסקי נמצא כיום מיזם שוק האיכרים בנמל תל אביב ובשבע ערים נוספות בארץ (רעננה, רעות, כפר סבא ועוד), ובעוד כחודש היא מתעתדת לפתוח את "שוק הצפון", שוק איכרים נוסף בשכונת רמת החייל בתל אביב.

 

אנסקי קיבלה בעבר פניות רבות למיזמי אוכל ולפתיחה של מסעדות שונות, ולכולם סירבה, עד שחברה לקרן קלע ולאמיר ברמלי. בימים אלה שוהה אנסקי בחו"ל, ומשם מסרה בתגובה לסגירה כי "אני נפגשת עם גורמים רציניים כדי לנסות ולאפשר את המשך הפעילות".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רון קדמי
מיכל אנסקי סוגרת את מסעדת אחד העם אחד
רון קדמי
מומלצים