שתף קטע נבחר

אריאל קפון מונה למנכ"ל קבוצת ואוליה ישראל

קפון יוביל את הפעילות בישראל. מייסד הקבוצה אורי שטרקמן יהיה נשיא ואוליה ישראל, וירכז את הפעילות בחו"ל

ואוליה ישראל, קבוצת הסביבה המציינת 20 שנות פעילות בתחומי המים, האנרגיה והפסולת - הודיעה היום (ה') על מינויו של אריאל קפון למנכ"ל קבוצת ואוליה ישראל ועל מינויו של אורי שטרקמן לנשיא הקבוצה. לאחרונה, פעילות הקבוצה בארץ נרכשה על ידי קרנות, המנוהלות על ידי אוקטרי (Oaktree Capital Management, L.P) - קרן ההשקעות הבינלאומית, בשיתוף עם ההנהלה המקומית.

 

אריאל קפון מסיים בימים אלה את תפקידו כמנכ"ל קבוצת "פוליסיטי", המוחזקת על ידי שיכון ובינוי ו-G4S. החברה מפעילה את המכללה האקדמית לשוטרים. קפון היה מנכ"ל עיריית תל אביב והוביל את העיר להישגים משמעותיים בתחומי התשתיות. בעברו, כיהן כמנכ"ל של מספר חברות, וביניהן אפריקה ישראל מלונות וחברת הייזום של חנן מור נדל"ן. קפון הוא אלוף-משנה במיל' בחיל האוויר.

 

אריאל קפון (צילום: טכנוגרפיקס) (צילום: טכנוגרפיקס)
אריאל קפון(צילום: טכנוגרפיקס)

 

בטיסט ואיזה, סגן נשיא בכיר של קרן אוקטרי, המשקיעה בואוליה ישראל, אמר: "לאחר תהליך מיון יסודי וארוך, אריאל קפון נמצא המתאים והראוי ביותר לתפקיד מנכ"ל הקבוצה. אנחנו בטוחים כי אריאל יצליח להוביל את הקבוצה ליישום מלוא הפוטנציאל. אנחנו נרגשים מההמשכיות של עסקי ואוליה, מכך שאורי שטרקמן ימשיך לסייע להתפתחותה של הקבוצה ומהצוות הניהולי האיתן, אשר מחויב לתרגם את החזון ארוך הטווח שלנו לעסקים".

 

שטרקמן אמר: "בפני ואוליה ישראל ניצבות הזדמנויות רבות לפיתוח הסביבה - בישראל ומחוצה לה. אריאל יהיה מרכיב משמעותי בהצלחת הקבוצה. אני מאחל לו בהצלחה בתפקידו החדש וכולנו יחדיו - הבעלים, ההנהלה והעובדים - נסייע לו להצטיין בתפקידו".

 

קפון אמר: "אני מודה לחברי דירקטוריון הקבוצה על הבחירה בי.

 לואוליה יש פוטנציאל צמיחה משמעותי והזדמנויות עסקיות רבות. כמנכ"ל הקבוצה, אני נרגש לעבוד עם ההנהלה האיתנה הנוכחית ועם העובדים המוכשרים כדי להפוך את הפוטנציאל למציאות".

 

ואוליה ישראל מציינת 20 שנים של שיפור הסביבה בארץ. הקבוצה נחשבת לחלוצה בתחומי הסביבה והתשתיות: הקמת והפעלת מתקן ההתפלה באשקלון, מטמנת אפעה, שותפות בתחנת הכוח הפרטית הראשונה בישראל- OPC מישור רותם, מט"ש אילון ועוד. הקבוצה מתכננת לפתח את פעילותה בארץ, לרבות טיהור קרקעות, ביוגז, פיתוח מרכזי אנרגיה, המשך קידומו של פרויקט ה-RDF הגדול בעולם ועוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יניב שוורץ
אורי שטרקמן
צילום: יניב שוורץ
מומלצים