שתף קטע נבחר

חשד: נערים מעיר חרדית תקפו מינית ילדים

חקירת המשטרה העלתה כי שני נערים פיתו ילדים להגיע למקומות מסתור ושם ביצעו בהם לפי החשד את זממם. החשודים נשלחו למעצר בית

שני נערים בני 14 ו-15 מעיר חרדית במרכז נעצרו בחשד לתקיפה מינית של ילדים, חלקם מתחת לגיל 10. כך הותר בצהריים (יום ב') לפרסום. לפי החשד, הנערים נהגו לפתות את הקורבנות ולהביא אותם למקומות מסתור ברחבי העיר, ושם אנסו אותם וביצעו בהם מעשים מגונים.

 

לאחר איסוף הראיות וגיבוש הממצאים בחקירה המאומצת נעצרו שני הנערים החשודים, ולטענת המשטרה השניים קשרו את עצמם לחשדות נגדם. בתום החקירה הועברו הנערים למעצר בית מחוץ לעיר, ומחומר החקירה עולה כי קיימים קורבנות וחשודים נוספים.

 

גורמי רווחה ציינו כי שירותי הרווחה מטפלים במשפחתו של אחד החשודים והעבירו את נפגעי העבירה לטיפול במרכז הגנה, שם הם מקבלים טיפול, תמיכה וייעוץ ראשוני.

 

מפקד תחנת בנימין, סגן-ניצב דודי חיון, מסר: "אנו ערים להלכי הרוח והחששות בקרב ההורים ועל כן עושים ככל יכולתנו בהפעלת כל המשאבים שעומדים לרשותנו כדי לחשוף פעילות פוגענית זו".

 

סנ"צ חיון אמר עוד: "מדובר בחקירה סבוכה ורגישה שמציפה מעת לעת

מעורבים וקורבנות נוספים המצריכים טיפול מקצועי ורגיש בשילוב גורמי רווחה מפאת גילאי הקורבנות. חקירות אלה דורשות אורך רוח ורגישות מול הקורבנות ובני משפחותיהם, אנו נעשה כל שביכולתנו לחשוף את היקף הפרשייה ולהעמיד את המעורבים לדין".

 

החקירה נפתחה כבר בסוף חודש יולי בעקבות תלונה שהתקבלה על ידי אביו של אחד הקורבנות. הילד סיפר למפקח בית הספר שבו הוא לומד כי הוא הותקף מינית על ידי כמה נערים, ובעקבות כך מסר המפקח לאב את הפרטים. בחקירה עלה גם חשד שלפיו אחד העצורים ביצע עבירות מין באחיו של החשוד השני.

 

עומרי אפרים השתתף בהכנת הידיעה
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים