שתף קטע נבחר

צפו: חלונות הראווה היפים בעולם

נכון, אמנם מדובר בחברה מסחרית לכל דבר שרק רוצה שתקנו ותקנו עוד ועוד, אבל חלונות הראווה של סניף Selfridges ברחוב אוקספורד בלונדון הפכו השנה לתערוכת אמנות אסטרולוגית בין-גלקטית. צפו במיצגים המדהימים ובסרטון מאחורי הקלעים

חלונות הראווה של Selfridges (צילום: עמית קוטלר) (צילום: עמית קוטלר)
חלונות הראווה של Selfridges(צילום: עמית קוטלר)

עונת החגים בפתח. לא, לא אלה שלנו אלא אלה של הגויים. יריית הפתיחה לעונה הקרה ולספירה לאחור עד חג המולד בלונדון נורתה בסוף השבוע האחרון, כאשר אורות העיר המקשטים את הרחובות המרכזיים נדלקו, והעבודה על חלונות הראווה המעוצבים והמיוחדים של רשתות הכלבו השונות נסתיימה.

 

מעתה ועד סוף השנה יעטרו את רחובות השופינג של בירת הממלכה האורות הגדולים, ולצדם מיטב המיצגים שיזמינו אתכם לקנות עוד ועוד בחנויות, בפרק הזמן המשמעותי ביותר עבור עולם הקניות. אבל לצד החלונות המשדרים דרך קבע אווירת "חורף חם", בולטת השנה סדרה מיוחדת של חלונות ראווה המעטרת את סניף רשת Selfridges ברחוב אוקספורד.

32 אלף דולר - רק בחלונות הראווה ()
32 אלף דולר - רק בחלונות הראווה

תחת הכותרת "Destination Christmas" ("היעד - חג המולד") עוצבו 12 חלונות הראווה של החנות בהשראת "מסע אל הכוכבים" - הן גרמי השמיים באשר הם, והן בהשראת 12 כוכבי המזלות השונים, כוכבי האסטרולוגיה. התוצאה הסופית של העיצוב הם חללי תערוכה של ממש, מרהיבים ואפילו מרגשים חלקם, שייקחו אתכם למסע אל כוכב אחר. שימו לב גם לפרטים המוקפדים הקטנים ולהשקעה האינסופית בחפצים הנלווים לכל הבובות בחלונות.

מעצבים את החלונות ()
מעצבים את החלונות

לינדה האוסון, מנהלת העיצוב של הרשת, סיפרה כי ההחלטה בנושא העיצוב שיוביל את חלונות הראווה השנה נתקבלה כבר בדצמבר 2014. "מחודש יוני השנה נכנסו לשלב הייצור, שעלותו כ-32 אלף דולר. "כל חלון הוא אחד מ-12 המזלות השונים. אבל גם אם אתם מאמינים במזלות או לא, דתיים או לא, כל אחד יכול ליהנות מהמיצגים".

מזל קשת ()
מזל קשת

אז בביקורכם הבא בלונדון, אם הוא ייערך בחודשיים הקרובים, תוכלו לוותר ממש על אחד המוזיאונים ופשוט לקפוץ לראות את תערוכת חלונות הראווה המוקפדת של סלפרידג'ס, ברחוב אוקספורד 400, לונדון.

הקשת מאחורי הקלעים ()
הקשת מאחורי הקלעים

הקפדה על כל פרט ()
הקפדה על כל פרט

מזל תאומים ()
מזל תאומים

מזל גדי ()
מזל גדי

עיצובים מוקפדים ומרהיבים ()
עיצובים מוקפדים ומרהיבים

מזל מאזניים ()
מזל מאזניים

מזל בתולה ()
מזל בתולה


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית קוטלר
גלגל המזלות בחלון הראווה
צילום: עמית קוטלר
מומלצים