שתף קטע נבחר

מונעים את התרבות הכינים על הראש

נמאס לכם מהכינים? תחום המוצרים לכינים מתרחב ומתחדש: חברת רפא, המשווקת את סדרת הדרין לטיפול בכינים, משיקה מוצר חדש וייחודי בישראל המיועד למניעת ההתרבות של הכינים על הראש - הדרין PROTECT, ספריי לשימוש קבוע בניחוח מנגו ותפוז.

 

המוצר החדש מיועד לשימוש על שיער נקי מכינים. כל עוד התכשיר נמצא על השיער, כינים חדשות שיגיעו לראש לרוב יושמדו. אם הכינים יספיקו להטיל ביצים, באמצעות המוצר החדש, הכינים החדשות שיבקעו מהן יושמדו.

 

למי מיועד?

לכל מי שנמצא בסיכון מוגבר להידבקות בכינים: לילדים מגיל חצי שנה. לילדי מעון, גן ובית ספר, להולכים לקייטנות, לילדים ולהורים במסיבת פיג'מות, לגננות, למטפלות בצהרונים, למורים, להורים, לסבתות וסבים, למטפלות בית.

 

כיצד משתמשים?

• בתחילת השימוש יש לוודא שהשיער נקי מכינים. אם יש כינים חיות על הראש - יש לערוך טיפול להשמדת הכינים ואז להתחיל שימוש קבוע בתכשיר המניעתי.

 

• יש להתיז על שיער יבש או לח, עד לכיסוי מלא של השיער והקרקפת ולסרק.

 

• מיועד לשימוש קבוע לאחר כל שטיפה או חפיפה של השיער.

 

• במידה ולא שוטפים את השיער במשך שלושה ימים יש להתיז שוב את התכשיר כדי לחדש את ההגנה מפני התרבות הכינים.

 

ענבר מעודד דנון, מנהלת המותג הדרין בחברת רפא: "בישראל נמכרים בכל שנה כ-600,000 מוצרים טיפוליים נגד כינים ומכירות של מוצרים אלו יציבות לאורך כל השנה. הדרין PROTECT מתווסף אל סדרת הדרין ומהווה מוצר משלים המיועד לשימוש על שיער נקי מכינים, במטרה להגן על השיער מפני התפשטות הכינים על הראש".

 

מכיל: 250 מ''ל

מחיר: 59.90 שקלים

 

ניתן להשיג ברשתות הפארם ובתי המרקחת ברחבי הארץ 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים