שתף קטע נבחר

במסכת סקי וסכין: חשוד שתקף רב פעיל שמאל

הרב אריק אשרמן מארגון "רבנים למען זכויות אדם" הותקף ליד איתמר כאשר סייע לפלסטינים במסיק זיתים. בבית החשוד נמצאו מסכה וסכין שבהם השתמש לתקיפת הרב. סנגורו: ההודאה שהוצאה ממנו לא קבילה

 

   

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום (א') בארבעה ימים את מעצרו של קטין יהודי החשוד בתקיפתו של הרב אריק אשרמן. החשוד נעצר הלילה בביתו במהלך פעילות משותפת למשטרת מחוז שי ולשב"כ. ברשותו נמצאו אמצעי לחימה ובהם רימון הלם, מחסנית עם תחמושת, קלע דוד וכן מסכת סקי וסכין, האמצעים ששימשו אותו בתקיפת הרב אשרמן.

 

 

 (צילום: חטיבת דובר המשטרה) (צילום: חטיבת דובר המשטרה)
(צילום: חטיבת דובר המשטרה)

אמצעי לחימה שנמצאו בביתו של החשוד (צילום: חטיבת דובר המשטרה) (צילום: חטיבת דובר המשטרה)
אמצעי לחימה שנמצאו בביתו של החשוד(צילום: חטיבת דובר המשטרה)

הרב שהותקף, אריק אשרמן ()
הרב שהותקף, אריק אשרמן

האירוע התרחש לפני כשבועיים וחצי כאשר אשרמן, מארגון "רבנים למען זכויות אדם", הגיע יחד עם פעילי הארגון לסייע לפלסטינים במסיק הזיתים סמוך ליישוב איתמר. כאשר אשרמן היה במטע הזיתים התקרב אליו אלמוני רעול פנים ותקף אותו. בחקירתו הודה החשוד בתקיפה ואף שחזר את האירוע בפני חוקרי היחידה לפשיעה לאומנית.

 

עורך דינו של החשוד, איתמר בן גביר, מסר בתגובה כי ההודאה שהוצאה מהנער לא קבילה לנוכח העובדה שהחוקרים לא אפשרו לו להתייעץ עם עורך דין. בן גביר הוסיף כי על המשטרה לחקור גם את אשרמן, שלטענתו מתגרה במתיישבים.

 

ממשטרת מחוז ש"י נמסר בעקבות מעצר החשוד: "בימים אלה, בהם משטרת ישראל נמצאת בחזית הלחימה בטרור, התעסקות עם אותם פורעי חוק מסיטה את השוטרים מהמשימה המרכזית. אם זאת אנו נפעל באפס סובלנות וביד קשה כלפי כל מי שלוקח את החוק לידיים, משני צידי המתרס".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חטיבת דובר המשטרה
מסכת סקי וסכינים שנמצאו בבית החשוד
צילום: חטיבת דובר המשטרה
מומלצים