שתף קטע נבחר

10 עבודות שאפשר לעשות מהבית

נמאס לכם לעמוד בפקקים? כשכל מה שצריך היום זה מחשב וחיבור אינטרנט, כבר אין בכך צורך. נציגי טלמרקטינג, גרפיקאים, שיווק ואפילו שירות לקוחות - לפניכם 10 עבודות שיאפשרו לכם לעבוד בנוחות מהבית

הכתבה בשיתוף AllJobs

 

כולם מדברים לאחרונה על הפקקים, על הרכבת הקלה, ועל כמה כמעט בלתי אפשרי להתנייד פה ממקום למקום. אבל יש אנשים שלא מתלוננים על הנושא הזה, פשוט בגלל שהם עובדים מהבית.

 

לכתבות נוספות בערוץ קריירה

 

עבודה מהבית אולי לא מתאימה לכל אחד, במיוחד למי שזקוק לטקס היומי של להתלבש ולפגוש אנשים. עבור אחרים, זה עשוי להיות פתרון מצוין. אמנם, לעומת משרות "רגילות", ההיצע נמוך משמעותית, אבל עבור מי שנחוש לעבוד בפיג'מה, הכל אפשרי. לפניכם המשרות הנפוצות ביותר לעבודה מהבית, בסדר יורד:

 

1. נציגי טלמרקטינג / טלמיטינג

זה אולי ישמע מפתיע, אבל המשרה הפופולרית ביותר המוצעת מהבית היא עבודת טלמרקטינג הנעשית מביתו של העובד. בדרך כלל, מוצע החזר הוצאות טלפון לכיסוי הוצאות הנלוות לעבודה. במהלך השנה האחרונה, הוצעו 463 משרות טלמרקטינג מהבית, ועוד 263 משרות טלמיטינג (תיאום פגישות), גם הן, מהבית.

 

2. גרפיקאים וביצועיסטים

עבודת גרפיקה בעידן שלנו הינה הכרחית לבתי עסק קטנים ולחברות גדולות. החברות הגדולות, בדרך כלל יכולות להרשות לעצמן העסקת גרפיקאים במשרה מלאה, בעוד שעסקים רבים אחרים, עשויים להזדקק לשירותים שונים בהיקפי משרה מצומצמים יותר, ובהתאם לצרכים. במהלך השנה האחרונה, הוצעו 212 משרות לגרפיקאים וביצועיסטים לעבודה מהבית.

 

3. מתרגמים

מעברית לאנגלית, מרוסית לעברית ובחזרה - כשכל מה שצריך זה מחשב, עבודות תרגום הן אידיאליות לביצוע מהבית. במקרים רבים, הצורך בעובד מהבית יהיה במשרה חלקית, כשהיקף העבודה אינו גדול.

במהלך השנה האחרונה, הוצעו 179 משרות למתרגמים בשפות שונות, לעבודה מהבית.

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

 

4. אנשי שיווק

כיום, כאשר רוב מלאכת השיווק נעשית אונליין באמצעות פלטפורמות הפצה שונות, רשתות חברתיות ועוד, אנשי שיווק יכולים לבצע את מרבית עבודתם, מהמחשב בבית. בנוסף, כמו בתחומים אחרים, לא כל המעסיקים זקוקים לאנשי שיווק במשרה מלאה, ולכן הדרישה לעובדים מהבית עשויה לעלות.במהלך השנה האחרונה, הוצעו 177 משרות לאנשי שיווק שונים, במתכונת של עבודה מהבית.

 

5. משאבי אנוש

עוד תחום מפתיע שניתן לבצע מהבית שייך לעולם משאבי האנוש. בתחום זה, זקוקים לאנשי גיוס שיוכלו לבצע את עבודתם מהבית, כשלרוב מדובר בסינון קורות חיים של מועמדים, ביצוע ראיונות טלפוניים ואף בתיאום של ראיונות עבודה במשרדי המעסיק, או קיום ראיונות פרונטליים - תלוי במשרה. במהלך השנה האחרונה, הוצעו 174 משרות בתחום משאבי אנוש, לעבודה מהבית.

 

6. מתכנתי Web

מתכנתי Web עשויים להיות עסוקים גם בעבודה מהבית. אם זה לעסקים קטנים, או לחברות שלא מעסיקות עובד במשרה מלאה, עבודה בתחום זה יש ואם לשפוט על פי המצב הנוכחי - עשויה רק לעלות בעתיד. במהלך השנה האחרונה, הוצעו 148 משרות למתכנתי Web, ועוד 103 משרות למתכנתי PHP.

 

למשרות מתכנתי Web לעבודה מהבית

 

7. אדמיניסטרציה

חשבתם שרק למתרגמים יש הצעות לעבודה מהבית? מסתבר, שגם בתחום האדמיניסטרציה יש דרישה לעובדים ועובדות. לרוב, מדובר בעבודה פקידותית שאינה דורשת קבלת קהל, כמו למשל, ניהול יומנים, מענה לטלפונים, ועוד משימות שוטפות. במהלך השנה האחרונה, הוצעו 118 משרות בתחום האדמיניסטרציה, לעבודה מהבית.

 

8. סטודנטים למדעי המחשב

העסקת סטודנטים במהלך לימודיהם עשויה להשתלם עבור שני הצדדים. הסטודנטים, צוברים ניסיון תעסוקתי חשוב עוד במהלך הלימודים, והמעסיקים, מרוויחים עובד מעודכן, בעלות זולה. לפעמים, היחסים ממשיכים גם לאחר תקופת הלימודים ומוצעת לסטודנט עבודה במשרה מלאה לאחר התואר. סטודנטים למדעי המחשב דרושים גם לעבודה מהבית, וגם היא, בוודאי נוחה לשני הצדדים.

במהלך השנה האחרונה, הוצעו 107 משרות לסטודנטים למדעי המחשב, לעבודה מהבית.

 

למשרות עבור סטודנטים למדעי המחשב מהבית 

 

9. אנשי תוכן

כיום, נוכחות ברשת הינה בגדר חובה עבור חברות ועסקים רבים. התקשורת עם הגולשים והלקוחות נעשית מן הסתם, באמצעות טקסט. אם מדובר בכתבות, בלוגים, מידע ואפילו כתיבה של ניוזלטרים - יש צורך באנשי תוכן שיבצעו את המשימה. גם במקרה זה, לא כל מעסיק זקוק לאנשי תוכן במשרה מלאה, וגם כאן, אפשר לנהל את כל העבודה מהמחשב הביתי. אז למה לא? במהלך השנה האחרונה, הוצעו 104 משרות לאנשי תוכן, לעבודה מהבית.

 

10. נציגי שירות לקוחות

אם הרשימה נפתחה באנשי טלמרקטינג, היא לבסוף נסגרת בנציגי שירות לקוחות. גם בתחום זה, קיימת דרישה לעובדים שיעניקו מענה ללקוחות - מהבית. זה אולי נשמע תמוה, מכיוון שאנו רגילים לדמיין את העבודה ככזו הנעשית רק מתוך מוקד מרובה נציגים. אך למעשה, כשצריך רק טלפון ומחשב, הכל אפשרי. במהלך השנה האחרונה, הוצעו 101 משרות בתחום שירות לקוחות, לעבודה מהבית.

 

למשרות בתחום שירות לקוחות מהבית

 

 

המשרות והנתונים נאספו באמצעות מחלקת התוכן והמחקר של AllJobs

 

לטיפים, כתבות ומידע בנושאי קריירה - היכנסו עכשיו לאתר AllJobs

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
צילום: shutterstock
צילום: דני שטיינברג
נטלי ריער
צילום: דני שטיינברג
מומלצים