שתף קטע נבחר

פרסום ראשון: המלון היפה בישראל הוא...

המועצה לישראל יפה, התאחדות המלונות ומשרד התיירות יעניקו "דגלי יופי" למלונות הנופש והעסקים ברחבי הארץ. רגע לפני הטקס החגיגי - קבלו את הזוכים הגדולים. וכמה יעלה לכם לבלות סופ"ש בכל אחד מהם?

תחרות "בית מלון נאה ומקיים בישראל יפה" לשנת 2015 תגיע היום (ג') לסיומה עם ההכרזה על הזוכים שתיערך באירוע חגיגי בתל אביב. בתחרות המתקיימת זו השנה העשירית מטעם המועצה לישראל יפה, התאחדות המלונות ומשרד התיירות מוענקים למצטיינים "דגלי יופי". מרשימת הזוכים שהגיעה לידי ynet עולה כי המלונות הגדולים הנבחרים, הן בקטגוריה העסקית והן בקטגוריית הנופש, שייכים לרשת מלונות דן.

 

והזוכים הם:

שלושת המלונות העסקיים: מלון דן תל אביב, לאונרדו פלאזה אשדוד מרשת מלונות פתאל ופרימה רויאל בירושלים.

 

שלושת מלונות הנופש: דן אילת, U סוויטס אילת ו-ויסטה בוטיק אילת.
 

חלוקת הזוכים על פי גודל המלון:

מלונות קטנים (עד 150 חדרים) - עסקים: פרימה רויאל ירושלים.

מלונות קטנים (עד 150 חדרים) - נופש: ויסטה בוטיק אילת.

פרימה רויאל ירושלים ()
פרימה רויאל ירושלים

ויסטה בוטיק אילת
ויסטה בוטיק אילת

מלונות בינוניים (151-250 חדרים) - עסקים: לאונרדו פלאזה אשדוד.

מלונות בינוניים (151-250 חדרים) - נופש: U סוויטס אילת.

לאונרדו פלאזה אשדוד (צילום: איה בן עזרי) (צילום: איה בן עזרי)
לאונרדו פלאזה אשדוד(צילום: איה בן עזרי)
 

מלון U סוויטס אילת ()
מלון U סוויטס אילת

מלונות גדולים (יותר מ-251 חדרים) - עסקים: דן תל אביב.

מלונות גדולים (יותר מ-251 חדרים) - נופש: דן אילת.

דן תל אביב (צילום: עמית קוטלר) (צילום: עמית קוטלר)
דן תל אביב(צילום: עמית קוטלר)

דן אילת. עשור של הצטיינות ()
דן אילת. עשור של הצטיינות

מלון דן אילת זכה גם באות מיוחד על עשור של הצטיינות והתמדה בשיפור איכות השירות לאורח, שיפור חזות בית המלון ושיפור ההתנהלות המקיימת לטובת הסביבה והקיימות במתחם המלון.

 

איך בדקו?

במסגרת התחרות השנתית נבחנו כ-60 בתי מלון בארץ על ידי עשרות צוותי מתנדבים של המועצה לישראל יפה, שבחנו את החזות החיצונית והפנימית של בתי המלון, השירות לאורח, ההתנהלות הסביבתית במתחמי המלונות ועוד.

מלון בראשית במצפה רמון ()
מלון בראשית במצפה רמון

בדיקת המלונות כללה בחינה של איכות חדרי המלון, כניסת בתי המלון, החניונים, הטרקלינים, המעליות, מתקני המלון המוצעים לאורחים, שירותים נלווים כדוגמת אינטרנט אלחוטי, חדרי האוכל, ברים, בתי כנסת, מרפאות, מרחבים מוגנים, התייעלות אנרגטית ועוד. לאחר שכלול דוחות המתנדבים, נבחרו ששת בתי המלון המצטיינים הן בקטגוריה העסקית והן בקטגוריית הנופש. בכל קטגוריה נבחרו הזוכים בתת-הקטגוריה על פי גודלו של בית המלון.

אחוזת אסיינדה (צילום: יח"צ) (צילום: יח
אחוזת אסיינדה(צילום: יח"צ)

בנוסף לבתי המלון שזכו בשתי הקטגוריות המרכזיות (העסקית והנופש), צוותי המתנדבים ערכו בדיקות דומות בין בתי המלון של הרשתות הגדולות בישראל ומיפו מתוכם את בתי המלון האיכותיים ביותר לשנת 2015: אחוזת אסיינדה ביער מרשת "סי הוטלס", פארק פלאזה אורכידאה ת"א מרשת "אורכידאה" ומלון בראשית מצפה רמון מרשת "ישרוטל". בנוסף, מלון דן כרמל חיפה זכה באות הערכה על חמש שנות התמדה רצופה ומלון קיסר פרמייר אילת קיבל אות על עשור של התמדה.

מלון דן כרמל (צילום: אורי אקרמן) (צילום: אורי אקרמן)
מלון דן כרמל(צילום: אורי אקרמן)

"תחרות בתי המלון מציבה סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים של של חזות בתי המלון, איכות השירות ואיכות הסביבה וקיימות", אמר ל-ynet סמנכ"ל המועצה לישראל יפה, ויצמן משיח.

מלון קיסר אילת ()
מלון קיסר אילת

לדבריו, "צברנו ניסיון של עשור בבדיקת איכות בתי המלון בישראל ומדי שנה אנו מוסיפים ערכים ומקשיחים את הקריטריונים על מנת להביא לשיפור מתמיד לטובת התיירים והתושבים בישראל. השיפור נבחן לא רק בהיבט התיירותי ואיכות השירות הניתן ללקוח, אלא גם בהיבט הסביבתי וכן במעורבות בחיי הקהילה".

אורכידאה תל אביב ()
אורכידאה תל אביב

נשיא התאחדות המלונות בישראל, אלי גונן, אמר לאחר קבלת התוצאות כי "מלונאי ישראל עומדים באופן איתן ובנחישות מול טלטלות האירועים הגיאופוליטיים באזורנו. זהו אתגר לא פשוט. מצד אחד להתמודד עם משברים וירידות בהיקף האורחים ובמספרי הלינות, ומצד שני להשקיע משאבים כספיים כדי לטפח חזותית את בתי המלון וסביבתם, ולהתייעל בתחומי הקיימות ושירות הלקוחות. אני גאה להיות חלק מתעשיית המלונאות הישראלית".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מלון דן תל אביב
צילום: shutterstock
מומלצים