שתף קטע נבחר

מושיק עפיה יקבל רכב מ"האח הגדול", שכרו יועבר לכיסוי חובות

חצי שנה אחרי שזכה ב"אח הגדול VIP", הושגה פשרה בבית המשפט: מושיק עפיה, המצוי בפשיטת רגל, יקבל את הפרס שלו, אך השכר על ההשתתפות - 150 אלף שקל - ישמש לכיסוי חובות לנושים

הושגה פשרה: חצי שנה אחרי שזכה ב"אח הגדול VIP", מושיק עפיה יקבל את הרכב שבו זכה, ושכרו יועבר לתשלום חובות, כך נודע ל-ynet.  זאת אחרי ששכר והפרס מהתוכנית של קשת הוקפאו בשל פשיטת הרגל שבה מצוי הזמר בעקבות חובות העבר.

 

בפשרה שהושגה בין עורך הדין שי אליאס, נציגו של עפיה, למנהל המיוחד בתיק פשיטת הרגל שלו, עורך דין דוד גולדבלט לוי, הוחלט כי עפיה יקבל את הרכב - בשווי 300 אלף שקלים, והשכר מהתוכנית, כ-150 אלף שקלים, יופקד בחשבון נאמנות לצורך כיסוי חובותיו. הפשרה אושרה אמש (ד') על ידי שופטת בית המשפט המחוזי מרכז, מיכל עמית אניסמן.

 

בהסכם הפשרה כתבו הצדדים כי השהיית הפרס והשכר גורמת להפחתה בשוויו של רכב הלקסוס שאותו אמור עפיה לקבל, בשל השנתון שלו. בנוסף, הסיכום של קשת עם חברת לקסוס קובע כי אם עד סוף השנה לא ייקח הזוכה את הפרס, הרכב יירשם על שמה, מה שיוריד עוד יותר את הערך שלו.

 

הפשרה נעשתה רגע לפני דיון נוסף בעניינו של עפיה בבית המשפט המחוזי בלוד, ואחרי צו מניעה זמני שביקשו נושיו. הזמר מצוי בהליך של פשיטת רגל בעקבות חובות בגובה כ-1.8 מיליון שקלים, בעיקר לבנקים. הפשרה הנוכחית לא חותמת את סיפור פשיטת הרגל שלו - אלא רק מאפשרת את קבלת הפרסים מהפקת "האח הגדול". 

 

מליאם הפקות, המייצגת את עפיה, לא נמסרה תגובה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים