שתף קטע נבחר

ח"כ אורן חזן: "מתבצע נגדי שיימינג אישי"

בהודעה שפרסם הבהיר הח"כ: "לא היייתה לי כוונה לפגוע בבעלי מוגבלויות, אם מישהו נפגע אני מתנצל". הוא הציע: "הגיע הזמן שכולם קצת יורידו את הלהבות. אני סופג את השיימינג וממשיך לחייך"

לאחר שלל הפרסומים על הערותיו של ח"כ חזן (ליכוד) כלפי הח"כית קארין אלהרר (יש עתיד), הוא פרסם הבוקר (ד') הודעה אישית שבה ביקש להבהיר כי "לא הייתה לי ואין לי שום טענה כלפי חברת הכנסת קארין אלהרר. אם באופן כל שהוא היא נפגעה ממני אני מתנצל. כל טענתי הייתה ועליה אני עומד הוא עניין ההצבעה הכפולה של פריג'".

 

ח"כ אורן חזן. מתנצל (צילום: אלי מנדלבאום) (צילום: אלי מנדלבאום)
ח"כ אורן חזן. מתנצל(צילום: אלי מנדלבאום)

נתניהו על חזן: רואה בחומרה ()
נתניהו על חזן: רואה בחומרה

ח"כ קארין אלהרר (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
ח"כ קארין אלהרר(צילום: יובל חן)
 

חזן לעג במהלך דיון במליאת הכנסת לאלהרר בשל נכותה והאשים אותה בשותפות להצבעה כפולה - אחרי שנעזרה בח"כ שישב לידה, עיסאווי פריג' ממרצ, בשל מחלת ניוון שרירים שלא איפשרה לה ללחוץ על כפתור ההצבעה. חזן עורר תגובות נזעמות - בעיקר על חוסר ההתייחסות של יו"ר הכנסת ואנשי הקואליציה להתנהגותו.

 

בהודעה שפרסם חזן, הוא כתב: "ב-48 השעות האחרונות יש הרבה רעש והמולה שנולדה מהנושא שביקשתי לחקור את ההצבעה הכפולה שהייתה כאן בתקציב, ואיך שהוא זה גלש למחוזות אחרים. הגיע הזמן שכולם קצת יורידו את הלהבות. גם השיימינג האישי שמתבצע כלפיי באיזה שהוא מובן הוא מקבל הכשר בכל במה שהיא, אבל אני סופג אותו וממשיך לעמוד ולחייך.

 

"אם יש מישהו שחושב שהייתה לי איזו שהיא כוונה לפגוע באיזה שהיא דרך בציבור בכלל ובציבור בעלי מוגבלויות בפרט, לא היה ולא נברא ולא יהיה, ואם יש מישהו שנפגע אני מתנצל".

 

אלהרר התראיינה ל"ידיעות אחרונות" ובין השאר אמרה: "אני קוראת לכל חבריי בכנסת פשוט להחרים אותו, אני קוראת לכל חברי הכנסת לא לתמוך בהצעות שלו, לא להקשיב לנאומים שלו ולעזוב את המליאה כשהוא מדבר. מאז שהוא הגיע למשכן, המקום הזה נהיה מטורלל לגמרי", אמרה.

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו נדרש אף הוא להתנהלותו של חזן, ואמר: "אני לא יכול לסבול גזענות, אפליה או התעמרות. חבר מסיעתי אמר דבר שאסור להיאמר ואני מגנה אותו בכל פה". נתניהו הבהיר: "בכנסת קרה משהו, משהו חמור. ביקשתי לבדוק את הפרטים והם אכן יתבררו. חבר כנסת מסיעתי אמר דבר פסול. אני התקשרתי לאותו חבר כנסת ונזפתי בו ואמרתי לו שהדברים הללו אסור שיישנו", אמר נתניהו מבלי להזכיר את שמו של חזן.

 

חזן מיהר להשיב וטען כי מדובר בעלילה. "אדוני ראש הממשלה, מטעים אותך ומוסרים לך אינפורמציה שקרית. מעולם לא פניתי לח"כ אלהרר, לא שוחחנו, ובטח שלא העלבתי אותה. השיח שלי היה עם ח"כ שולי מועלם (הבית היהודי)". ואולם הבוקר, כאמור, מסר הודעה שונה. 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי מנדלבאום
ח"כ חזן
צילום: אלי מנדלבאום
מומלצים