שתף קטע נבחר

"מר ישראל" מואשם: מכר סמים בחדר כושר

כתב אישום הוגש נגד אילן סובולב מצורן, מר ישראל עד גיל 21. סובולב מואשם שמכר סמים לנערים בחדר כושר. כשהגיעו לעצור אותו סירב השרירן לפתוח לשוטרים את הדלת: "תתחפפו, אין לי כלום בבית"

 

מזכייה במר ישראל עד גיל 21 לכתב אישום חמור. סובולב ()
מזכייה במר ישראל עד גיל 21 לכתב אישום חמור. סובולב

גם מר ישראל וגם סוחר סמים? כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד מר ישראל לשנת 2015 אילן סובולב בגין סחר בסמים בקרב קטינים והדחת קטינים לשימוש בסמים.

 

על פי כתב האישום שהוגש היום (ב') לבית משפט השלום בפתח תקווה, סובולב, תושב צורן בן 20, מסר ומכר סמים לשני נערים שהתאמנו עמו בחדר כושר. באחד המקרים פנה סובולב לנער בן 16 בחדר הכושר והציע לו מריחואנה ללא תשלום. מאוחר יותר נפגשו השניים במרכז המסחרי בצורן, שם סיפק הנאשם את הסם לנער.

 

יומיים לאחר מכן הציע סובולב לאותו נער לקנות ממנו את הסם ואכן השניים נפגשו בביתו של מר ישראל והוא מכר לו, לפי כתב האישום, את הסם בכמה הזדמנויות שונות. במקרה אחר, הציע הנאשם לנער נוסף בן 16 שהתאמן עמו בחדר כושר לרכוש ממנו את הסם, והוא מכר לו אותו פעמים רבות.

 

עוד נטען נגד סובולב כי כשהגיעו שוטרים לבצע חיפוש בביתו הוא סירב לפתוח להם את הדלת והם נאלצו לשבור חלון על מנת להיכנס. כשהודיעו לו השוטרים שבאו לבצע חיפוש בביתו, הוא קילל אותם ואמר להם "תתחפפו. אין לי כלום בבית". במהלך החיפוש נמצאו ארבעה מכשירים לגריסת מריחואנה ומשקל אלקטרוני.

 

במהלך החקירה סירב "מר ישראל" למסור לחוקרים את הקוד של הטלפון הנייד שלו, שממנו בוצעו שיחות והודעות לעסקאות הסמים. בבקשה למעצרו עד תום ההליכים נטען כי יש ראיות טובות הקושרות אותו למיוחס לו, בהן מסרונים של הנערים המעידים כי הנאשם נהג להתקשר אליהם, הציע להם לרכוש סמים ומכר להם אותם. בנוסף, הודה הנאשם שידע כי הרוכשים הם קטינים.

 

עורך דינו של הנאשם, איתן כבריאן ()
עורך דינו של הנאשם, איתן כבריאן
עורך דינו של הנאשם, יניב פרץ ()
עורך דינו של הנאשם, יניב פרץ

"קיים יסוד סביר לחשש כי אם ישוחרר ינסה לשבש הליכי משפט, שכן קיימת היכרות מוקדמת ביניהם ולבין קטינים אחרים המעורבים בתיק", נטען בבקשה.

  

עורכי הדין איתן כבריאן ויניב פרץ המייצגים את הנאשם אמרו בתגובה: "מרשנו כופר באשמות ומדגיש שמדובר בעלילה שנרקמה על ידי שני צעירים בעלי עבר פלילי המוכרים כסוחרי סמים באזור השרון. מדובר בבחור צעיר בגיל 20, בן למשפחה נורמטיבית אשר עברו הפלילי ללא רבב. כתב האישום הוגש זה עתה. בכוונתנו ללמוד את החומר ולפעול במהרה לשחררו מהמעצר".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילן סובולב, מר ישראל לשנת 2015
מומלצים