שתף קטע נבחר

הגרביים שלא יתנו לכם להירדם באמצע הסרט

אז נכון שצריך להכין אותם לבד ונכון שהם די יקרים ואפילו נכון שקצת בעייתי להשתמש בהם, אבל הגרביים החכמים של נטפליקס זה קונספט מצוין ואולי הוא יוביל לפיתוח קצת יותר מוצלח וכדאי בתחום הזה

ענקית תוכן הווידאו והסטרימינג האמריקנית, חברת נטפליקס הצליחה להעיר מעט את שוק חובבי הטכנולוגיה עם פיתוח מעניין שקשור, איך לא להרגלי הצפייה של האמריקני הממוצע. גרביים חכמים שיעצרו את שידור הטלוויזיה שאתם צופים בו, שהוא כמובן של נטפליקס, אם נרדמתם באמצע.

 

 

הרעיון, שאגב יש כמה בעיות ביישומו, מבוסס על חיישני תנועה ומיקום שמזהים אם אתם לא נמצאים בתנועה הרבה זמן או אם הרגליים שלכם נמצאות במצב אופקי ובמצב כזה הם ישלחו אות אלחוטי אל מכשיר הסטרימינג של נטפליקס והשידור ייעצר מייד.

 

אז כרעיון, בהחלט מדובר בפיתוח מעניין ומרענן כאחד ובטח שאינו מזיק ליחסי הציבור של חברת הענק שאגב עדיין אינה פועלת בישראל למרות שמועות רבות על התחלת פעילות בארץ הקודש מזה זמן רב, אך הביצוע קצת לוקה בחסר מכמה סיבות: ראשית, אלו גרביים מסוג ה"עשה זאת בעצמך" כאשר הלקוח אמור להרכיב בעצמו את המעגל החשמלי, כולל הלחמות והרכבות. שנית, הם לא זולים בכלל, 60$ למערכת החלקים השלמה.

 

מה לגבי הריח...? (צילום: Netflix.com) (צילום: Netflix.com)
מה לגבי הריח...?(צילום: Netflix.com)

 

בעיה שלישית, החיישנים אמנם חכמים אך הם לא יבדילו בין מישהו שנרדם ולא מזיז את רגליו למישהו שפשוט יושב בצורה יציבה

 ללא תזוזה במשך הרבה זמן והם בטח לא יבדילו בין מישהו ששוכב על הספה כיוון שהוא נרדם לבין מי שסתם רוצה לשכב על הספה ולראות טלוויזיה. הבעיה האחרונה קשורה לעובדה שכדי לחבר את המעגל החשמלי לגרב, צריך לתפור אותו לשם ובמקרה כזה תיווצר בעיה לא נעימה כשיגיע זמנם של הגרביים לעבור כביסה. אז לסיכום, הרעיון הוא נחמד אבל הביצוע קצת כושל. אנחנו נחכה ליום שנטפליקס יגיעו לישראל, אולי עד אז הגרביים יהיו יעילים יותר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים