שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אות הוקרה יוענק לאלדד קובלנץ

  אות הוקרה על חדשנות בשירות הציבורי יוענק לאלדד קובלנץ בגין שורה של מהלכים דיגיטליים שבוצעו בחינוכית. "אות ההוקרה מוכיח את זכות הקיום של שידור ציבורי איכותי ויעיל"

  נציבות שירות המדינה הכריזה על הענקת אות הוקרה אישי על חדשנות בשירות הציבורי לאלדד קובלנץ, מנכ"ל הזמני של תאגיד השידור הישראלי החדש ומנכ"ל החינוכית. בנוסף, יוענק אות הוקרה שני, בגין התייעלות, לטלוויזיה החינוכית. את אותות ההוקרה מחלק מדי שנה האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה, בחסות משרד ראש הממשלה.

   

  "הוועדה התרשמה מאוד מיוזמות השינוי ומההישגים הנובעים מהן", אמר מרכז תחום איכות ומצוינות בנציבות, תאופיק עאסלה. אות החדשנות הוענק לקובלנץ בגין שורה של מהלכים דיגיטליים שבוצעו בחינוכית ובהם בין היתר: "ראשונים בעולם" – שידור בכורה של כל התוכניות באינטרנט; ערוץ היוטיוב של החינוכית צבר עד כה 100 מיליון ; אפליקציית שירי ילדים שיצאה השנה; עמוד הפייסבוק המדובר של חינוכית, וכן תהליך דיגיטציה של תכני ארכיון התרבות הישראלית.

  אלדד קובלנץ. אות הוקרה על הישגים דיגיטליים (צילום: איה אפרים) (צילום: איה אפרים)
  אלדד קובלנץ. אות הוקרה על הישגים דיגיטליים(צילום: איה אפרים)
   

  אות ההוקרה השני, לחינוכית כארגון, הוא בתחום ההתייעלות בתחומי

  התוכן, ההפצה והתפעול. בהקשר זה צוינו בין היתר ההישגים הבאים: לוח שידורים חדש, מאות שעות תוכן איכותי ושיעורי צפייה גבוהים; ניהול יעיל שכולל, בין היתר, תשלום צנוע יחסית עבור הנחיית תוכניות, הפצה בריבוי פלטפורמות, והתמקדות בתכנים בעלי חיי-מדף ארוכים, ועוד.

   

  תגובתו של קובלנץ לאות: "אני מודה לנציבות על ההכרה וההערכה, אך מבהיר שזו תעודת כבוד לכל העובדים והתורמים לתכני החינוכית. מתברר, שתקציב נמוך אינו מונע יצירתיות, הישגים ומהפכות. דווקא על רקע שפע התחרות ואין ספור התכנים המוצעים באינטרנט ובטלוויזיה - אות ההוקרה מוכיח את זכות הקיום של שידור ציבורי איכותי ויעיל".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איה אפרים
  אלדד קובלנץ. אות הוקרה
  צילום: איה אפרים
  לאתר ההטבות
  מומלצים