שתף קטע נבחר

מסיבת יום הולדת לגיל 5 שתוכננה חצי שנה

אפרת שיין בוחרת כל פעם נושא אחר למסיבות יום ההולדת של ילדיה ומשקיעה זמן רב בהכנות. הפעם ילדי הגן זכו לחגיגה צהובה של המניונים, עם משחקים וכיבוד בהשראת הדמויות. וכמה עולה התענוג?

משפחת שיין מחולון אוהבת את המניונים מהרגע שהם צפו בסרט. השנה הבן יאיר חגג יום הולדת חמש וזו הייתה הזדמנות לשלב את הדמות הצהובה במסיבה לילדי הגן. אמו אפרת, שהייתה אחראית על התכנון והביצוע המושקע, מספרת על ההכנות.

 

עוד ימי הולדת:

יום הולדת תחבורה: משחקיה חלומית מקרטונים בתוך הבית

בין החבלים והעצים: יום הולדת מסע ביער

האמא שעשתה לילות לבנים כדי להכין לבתה יום הולדת

 

 (אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים") (אפרת שיין,
(אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים")

האם נדרשו הכנות מיוחדות?

"התחלתי לתכנן בערך 5-6 חודשים מראש, כיוון שאני יודעת שלקבל את ההזמנות של הדברים מ'אלי אקספרס' עלול לקחת כמה חודשים טובים. אחרי שהזמנתי את הדברים משם (מדבקות, דמויות קטנות וכו׳), התחלתי לתכנן את הפרטים של המסיבה עצמה - מה יהיה הכיבוד, מה יהיו המשחקים ועוד. חודשיים לפני התמקדתי בעיצוב הגרפי שכלל הזמנות, מיתוג ממתקים ובקבוקים וההכנה בפועל של המשחקים למסיבה נמשכה כשבועיים.

 

 (אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים") (אפרת שיין,
(אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים")

"את כדורי השלג עם המיניון הכנתי כשבוע מראש, כולל צביעה של המכסים, הדבקה של הדמויות, מילוי הצנצנות והדבקתן. משקפות מיניונים - אספתי גלילי נייר טואלט כחצי שנה לפחות. כשבועיים מראש חתכתי, צבעתי וחיברתי אותם למשקפות".

 

מה כללה הפעילות?

"הילדים הגיעו וקיבלו משקפות של מיניונים וניגשו לעמדת צילום סטודיו שהקמתי במקום. מי שסיים להצטלם קיבל מדבקת שם מעוצבת עם ציור של מיניון - כל ילד עם השם שלו, צבעו את המדבקות והדביקו על החולצה. לאחר שסיימו התחלנו עם המשחקים - הם קיבלו הסבר על התחנות (האכלת מיניון עם בננות מפלסטיק שזה קליעה למטרה, באולינג מיניונים וחיבור משקפיים למיניון) ואז שיחקו והחליפו תחנות מדי כמה דקות.

 

"לאחר מכן היו שאר המשחקים (חיפוש מטמון ואכילת מיניונים) וגם הפסקת אוכל. לאחר מכן טקס עוגה עם ברכות. בסוף המסיבה כל ילד קיבל קופסא עם מדבקת תודה עם מיתוג של מיניונים ומילא לעצמו מהשולחן המעוצב מה שרצה. ביציאה קיבלו את המתנות- מארז מדבקות מיניונים + כדור שלג עם דמות של מיניון".

 

איך הילדים וההורים הגיבו?

"בהתלהבות רבה. שיתפתי את ההורים והעוקבים שלי בפייסבוק בתהליך ההכנה של חלק מהדברים וכבר בתהליך נרשמה התלהבות. כאשר ההורים והילדים הגיעו למקום המסיבה התלהבו ושמחו מאד, וכמובן גם יאיר שהיה שותף לחלק מההכנות והתכנונים, התלהב לראות את הכול מוכן והתרגש מאוד".

 

האם היו קשיים במהלך התכנון או במהלך החגיגה?

"לא. לשמחתי התארגנתי מראש והזמנתי את רוב המיניונים מחו”ל מבעוד מועד. בובות קטנות לכדור שלג, מדבקות וכו’, ויצא טוב שהסרט השלישי הוקרן בקולנוע בדיוק בתקופה הזו, כך שגם ילדים שלא הכירו את המיניונים מהסרטים הקודמים, ידעו מי אלו עד המסיבה".

 

 (אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים") (אפרת שיין,
(אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים")

מה התכנון ליום הולדת בשנה הבאה?

"יאיר אמר קצת לפני המסיבה השנה שהוא רוצה יומולדת צבי הנינג’ה, אז אולי נלך על זה. בדרך כלל אני מחליטה כחצי שנה לפני

המסיבה, אז עדיין יש קצת זמן לחשוב".

 

לפייסבוק הורים כבר הצטרפתם? היכנסו

 

טיפים להורים שרוצים לחגוג באותו אופן

"לתכנן כמה חודשים מראש. לוודא עם הילד לפני שאתם קונים ומכינים דברים שהנושא שבחרתם באמת לטעמו ושהוא מתחבר למוזמנים ולפעילויות המתוכננות".

 

 (אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים") (אפרת שיין,
(אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים")

מה העלות של יום ההולדת?

"עלות משוערת לכמות של כ-40 ילדי גן וחברים נוספים (בנוסף אליהם הגיעו גם ההורים של כל הילדים וחלקם גם עם אחים), כולל כיבוד להורים, לילדים, שולחן מעוצב, מתנות וקישוטים - כ-1,600 שקלים.

חגגתם לילדים בצורה מיוחדת? רוצים להופיע במדור? כתבו לנו

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים"
אחרי המשחקים אוכלים מניונים
אפרת שיין, "מצלמת רגעים קסומים"
מומלצים