שתף קטע נבחר

גינדי החזקות קונה 72.7% ממניות רבוע כחול

החברה, בבעלות האחים ליטל, אבי, גיא, רועי, ומנחם גינדי, תשלם 115 מיליון שקל. השלמת העסקה כפופה לתנאים כגון הגעת אלון רבוע כחול להסדר חוב עם בעלי האג"ח והבנקים על חוב בסך של 900 מיליון שקל

חברת גינדי החזקות הודיעה כי חתמה היום (ו') על הסכם לרכישת מניות (72.7%) מקונצרן החברות המוחזק על ידי אלון רבוע כחול, החברה-האם של דור אלון ורבוע כחול נדל"ן מקבוצת אלון. החברה, שבבעלות האחים ליטל, אבי, גיא, רועי, ומנחם גינדי, תשלם 115 מיליון שקל תמורת המניות הנמכרות.

 

בהודעת החברה נמסר כי השלמת העסקה כפופה לתנאים מתלים. בין התנאים - הגעת אלון רבוע כחול להסדר חוב עם בעלי האג"ח שלה והבנקים על חוב בסך של 900 מיליון שקל. גינדי החזקות תקבל על עצמה את הסדר החוב, במידה שיסוכם בין כל הצדדים.

בעלי גינדי החזקות (צילום: אלי דסה) (צילום: אלי דסה)
בעלי גינדי החזקות(צילום: אלי דסה)
 

רבוע כחול נדל"ן מתמחה בהשכרת נכסים מניבים של מאות אלפי מ"ר ברחבי המרכז. החברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב - מדד ת"א 75, ובבורסה לניירות ערך בניו יורק. חברת הדלק דור אלון, שהיא חברה ציבורית, הינה חברת הדלק הרביעית בגודלה בישראל, הכוללת כ-211 תחנות תדלוק, רשת המזון אלונית ונכסי נדל"ן של עשרות אלפי מ"ר.

 

דובר גינדי החזקות מסר: "מדובר ברכישה כחלק מהתכנית האסטרטגית של החברה להתרחבות וצמיחה לתחומים נוספים". את גינדי החזקות ליוו בעסקה עו"ד יורם ראבד איציק כהן ועופר זוזובסקי ממשרד עו"ד ראבד מגריזיו בנקל ושות'.

 

באלון רבוע כחול אישרו את הפרטים באמצעות דיווח לבורסה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים