שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  איבגי: "מעולם לא ניסיתי במכוון לפגוע באיש"

  השחקן משה איבגי ניצל את הבמה בבכורה החגיגית להצגה חדשה בכיכובו והגיב לטענות שנחשפו בימים האחרונים לפיהן הטריד מינית: "הפרסומים הפכו לי את החיים ושיבשו אותם מהקצה אל הקצה, ימים לא קלים עוברים על המשפחה שלי". הוא התקבל במחיאות כפיים על ידי הקהל שבאולם

  "הפרסומים בימים האחרונים הפכו לי את החיים ושיבשו אותם מהקצה אל הקצה". כך אמר היום (א') משה איבגי בסיומה של הצגה בכיכובו, כשברקע טענותיהן של נשים שעבדו עמו על כך שהטריד אותן מינית - טענות שיצאו לאור בימים האחרונים. "ימים לא קלים עוברים על המשפחה שלי", הוסיף השחקן, "יש לי כבוד לכל אדם באשר הוא אדם. כבוד לכל איש ואישה שעבדתי איתם. אני חוזר ומדגיש - מעולם לא ניסיתי במכוון לפגוע באיש. אני לא רוצה להתייחס לזה בתקשורת ורוצה לעשות זאת מול הגורמים המוסמכים במידה שנצטרך. תודה רבה לכולם". גם כשעלה לראשונה לבמה וגם בסיום דבריו האישיים, הקהל שבאולם מחא כפיים לשחקן.

   

  הדברים נאמרו בסיומה של  פרימיירת ההצגה בכיכובו, "שלא תתעורר הילדה", שהתקיימה בבית ציוני אמריקה שבתל אביב. על רקע הפרסומים האחרונים, קראו בארגון "אחת ועוד אחת", התומך בנפגעות תקיפה מינית, להחרים את הבכורה החגיגית בשל ההצגה. "הציבור צריך לתמוך במתלוננות", אמרה בראיון לאולפן ynet שלומית הברון, שפעילה בארגון. בתוך כך, נודע היום כי המשטרה החלה בבדיקת הטענות נגד איבגי - זאת למרות שעד כה, טרם הוגשה תלונה נגדו. גורמים במשטרה הוסיפו כי אחת הנשים כבר הביעה נכונות להתלונן.

   

  משה איבגי בפרמיירה. "כבוד לכל איש ואישה שעבדתי איתם" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  משה איבגי בפרמיירה. "כבוד לכל איש ואישה שעבדתי איתם"(צילום: מוטי קמחי)
   

  התקבל במחיאות כפיים (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  התקבל במחיאות כפיים(צילום: מוטי קמחי)

  בשבוע שעבר נחשפו בתקשורת הטענות של מספר נשים כלפי איבגי, שאמר אז ל-ynet כי הוא עובר משפט שדה. בתגובה רשמית מטעמו הוסיף כי הוא "המום נוכח הטענות לכאורה. מעולם לא פגעתי בכל צורה שהיא באדם. גבר או אישה. מצפוני שקט". בסביבתו טענו אף שמדובר בניסיון "סיכול ממוקד" של השחקן המפורסם בשל התבטאויותיו הפוליטיות. "זה קשקוש מוחלט", מסר אז ל-ynet מקורב לאיבגי שעבד עמו בחודשים האחרונים, "אני מכיר את הבן אדם ויש צוות שלם שעובד איתו ולא שמעתי תלונה. הוא איש נחמד".

   

   (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
  (צילום: שאול גולן)

   (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  (צילום: מוטי קמחי)
   

  בהמשך פורסמה גם תגובת התיאטרון בו עבדה אחת המתלוננות לצד איבגי - תלונה שהייתה אחת הראשונות שנחשפו בתקשורת. אותה מתלוננת שיגרה לתיאטרון התראה לפני תביעה, אך הנהלת המוסד ענתה לה כי תלונתה טופלה בין כותליו "באופן יעיל, מתחשב ורגיל". לעובדת, כך נמסר, אף הוצעה משרתה בחזרה, לאחר שזו שהתפטרה ממנה ב-2013 אחרי שהתלוננה כי השחקן בא עמה במגע שגרם לה לחוש מאוימת.

   

  הקהל מגיע לפרמיירה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  הקהל מגיע לפרמיירה(צילום: מוטי קמחי)
   

  אלכס אנסקי בין באי הפרימיירה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  אלכס אנסקי בין באי הפרימיירה(צילום: מוטי קמחי)

  חני נחמיאס מגיעה להצגה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  חני נחמיאס מגיעה להצגה(צילום: מוטי קמחי)


  פורסם לראשונה 07/02/2016 21:30

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  משה איבגי בפרמיירה
  צילום: מוטי קמחי
  לאתר ההטבות
  מומלצים