שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  המבצעים הפיננסיים: הלוואה משלימה לדירה

  פיקדון במסלול הניתן לבחירה, התייעצות עם רופא אונליין במסגרת ביטוח הבריאות ומודל חדש לדירוג חברות - חדש על המדף הפיננסי

  הלוואה משלימה

  חברת eLoan, פלטפורמת ההלוואות בשיטת "אנשים מלווים לאנשים" יוצאת בשת"פ ראשון מסוגו עם המרכז הישראלי לבניה וקבוצת HSO ובמסגרתו מעניקה הלוואות משלימות לרכישת דירה, מטבח או ריהוט חדש וחבילות מימון לזוגות צעירים. מדובר בהלוואה עד גובה 47,500 שקל בריבית של החל מ-3.6%. יצוין כי מדובר בהלוואות שניתנות אומנם לרוכשים, אך בפועל מועברות ישירות לספקי השירות כמו: רגבה, נגב, מטבחי סגל ועוד.

   

  השת"פ בין השניים מתבסס על מיזם אינטרנטי בשם MyLoan שהוקם על ידי eLoan וחברת האחזקות HSO השותפה במרכז הדיור של קבוצת מרכז הבנייה הישראלי. MyLoan הינה זירת הלוואות שיתופית, המחברת בין אנשים שזקוקים להלוואה לבין אנשים שיש להם כסף ומחפשים לגוון את תיק ההשקעות שלהם.

   

  פיקדון חדש

  בנק מזרחי-טפחות משיק פיקדון חדש במסגרת סדרת הפיקדונות של "פרי השעה", ומציע את פיקדון "קרמבולה" - פיקדון לתקופה של עד 3 שנים, כאשר בסיום התקופה, הלקוח מקבל את האפיק שהניב עבורו את הרווח הגדול ביותר – ריבית שקלית או מדד, בלי שצריך לבחור מראש באיזה אפיק להשקיע.

   

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  בנוסף, הפיקדון מאפשר זמינות של הכסף בכל יום, כבר לאחר חודש במהלך שלוש השנים. במקרה כזה הפיקדון יעניק הפרשי הצמדה והכסף למעשה ישמור על הערך הריאלי שלו. בסיום התקופה ייבחר אפיק ההשקעה הגבוה יותר מבין השניים באופן אוטומטי. סכום מינימאלי להפקדה: 50,000 שקל.

   

  שירות התייעצות עם רופא אונליין

  חברת הביטוח הראל השיקה את שירות "רפואה אישית Online", שירות חדשני המאפשר למבוטחי הראל להתייעץ עם רופא בשיחת וידאו באמצעות אפליקציה יעודית הנתמכת בכל מכשירי הסלולר (אייפון ואנדרויד) במחשב או בטאבלט. השירות נועד בין היתר לספק מענה מיידי ומקצועי בכל מקום בו שוהה המבוטח ועל ידי כך חוסך בהרבה מקרים, המתנה או הגעה למוקד רפואה. האפליקציה והשירות הניתן פותחו על ידי חברת ביקורופא.

   

  הביטוח תקף גם בנסיעה שיתופית

  שירות הנסיעה השיתופית של Waze מחבר בין נוסעים המשתמשים באפליקציית Waze Rider לבין נהגים המשתמשים ב-Waze למטרת נסיעה שיתופית במסלול המהיר ביותר, כאשר כתובת היעד קרובה גיאוגרפית. התכנית מגבילה את כמות ההסעות לנהג לשתיים ביום, בתשלום מוגבל ומפוקח. השירות מאפשר לנהגים ולנוסעים להפחית בעלויות הנסיעה היומיות לעבודה או לבית ולהפיק את המיטב מנסיעות המתקיימות בכל מקרה.

   

  חברת ביטוח ישיר קיבלה לאחרונה אישור של הפיקוח על הביטוח לכך שהמבוטחים יוכלו לאסוף משתמשים באפליקציית שיתוף הנסיעות החדשה של Waze, תחת ביטוח החובה של החברה.

   

  מודל חדש לדירוג חברות

  חברת הייעוץ לגופים המוסדיים - אנטרופי, השיקה מודל חדש בשוק ההון לדירוג החברות הציבוריות בישראל לפי ביצועי הממשל התאגידי שלהן. המודל מדרג את 455 החברות בבורסה, ומעריך את רמת הסיכון הפוטנציאלי שלהן עבור המשקיעים בתחום הממשל התאגידי.

   

  המודל החדש מודד בצורה כמותית את ביצועיהן של כל החברות הציבוריות הנסחרות בבורסה בת"א בתחום הממשל התאגידי ומדרג אותן לאחר בחינת ארבעה מדדים: מבנה הדירקטוריון וכשירותו (45%), ביקורת (20%), זכויות בעלי מניות ואתיקה (25%) ומדיניות התגמול (10%).

   

  שירות הבטחת פירעון צ'קים לעסקים

  חברת פי.סי.אס גלובל בע"מ, הפועלת בתחום הבטחת פרעון צ'קים, מציעה שירות חדש לבתי עסק. מדובר בתוכנת סליקה חדשנית, המתמחה במודל חישוב סיכונים למערכות פיננסיות. החברה סיימה זה עתה בהצלחה מרובה פיילוט, ובימים אלו מוצע השירות לבתי עסק במגוון ענפי המשק.

   

  החברה מבצעת בדיקה הכוללת מגוון בדיקות סטטיסטיות הקשורות בין היתר למאפייני העסקה ובדיקות אל מול מאגרי המידע של החברה ומקורות מידע רשמיים. המערכת מספקת לבית העסק תוצאה מידית בדבר היתכנות לפרעון הצ'ק בתוך 3 שניות.

  במקרה שבו המערכת אישרה את העסקה והצ'ק חזר / סורב על ידי הבנק, בית העסק זכאי לקבל את מלוא סכום הצ'ק שחזר בתוך 3 ימי עסקים בלבד.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים