שתף קטע נבחר

MYSIZE פיתחה אפליקציית מדידה מבוססת תלת מימד

מפתחי האפליקציה אומרים כי הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת את החזקת הטלפון החכם ומדידת הגוף, וזו יוצרת התאמה אופטימלית בין הפריט המוצג למידת הצרכן

חברת MySize, המפתחת טכנולוגיה למדידה והתאמת פרטי ביגוד באמצעות מכשירים סלולריים, השלימה את פיתוחה של אפליקציה מתקדמת המאפשרת לראשונה מדידה בתלת ממד ללא צורך בהצמדת הטלפון החכם פיסית לגוף.

 

בחברה אמרו כי האפליקציה החדשה תאפשר מדידת גופים תוך כדי החזקת המכשיר הסלולרי באוויר במהלך המדידה, כאשר יישום זה חיוני הן למדידת מרחקים ארוכים והן למדידת משטחים שאינם שטוחים לכל אורכם, כדוגמת ארגזי שילוח, רהיטים או חדרים. מעתה ניתן יהיה למדוד מרחקים או חפצים ולהתאימם לדרישות הפרטניות של כל אחד ואחת. קטגוריות אלו מצטרפות לשוק האופנה המקוון על-פי הערכות החברה, האפליקציה תהפוך זמינה לשימוש החל מהחודש הבא.

 

 

מוצר הדגל המקורי של החברה הינה אפליקציה הכוללת אלגוריתם המודד את מידות הגוף ומבצע התאמה אופטימלית בין הפריט המוצע למידת הצרכן. לאחר המדידה, האפליקציה מגבשת "תעודת זהות" לכל משתמש וכך יותאמו לו בעתיד הפריטים התואמים את מידותיו. לחברה קניין רוחני הבא לידי ביטוי בארבעה פטנטים להתאמת מידה וכלים מקוונים המגבירים את חוויית הלקוח בעת קנייה מקוונת.

רונן לוזון (צילום: אילן בשור) (צילום: אילן בשור)
רונן לוזון(צילום: אילן בשור)

 

רונן לוזון, מנכ"ל mysize, סיפר ל-ynet כי אחד האתגרים הגדולים ביותר בתחום האופנה הוא צמצום כמות החזרות המוצרים על ידי הצרכנים המזינים מידות שאינן תואמות את גודל גופם האמיתי. נתון זה מעיב

 על תהליך הרכישה ומביא לסיעוף התהליך כמו גם לסרבול משמעותי. נוסף על כך, כלי המדידה החדשני יפשט את הליך התאמת הרהיטים והמוצרים השונים לבית עבור הצרכנים.

 

חברת mysize, שנסחרת בבורסה לניירות ערך, הוקמה בשנת 2014 מנוהלת על-ידי היזם והמנכ"ל רונן לוזון. החברה מעסיקה 15 עובדים במשרדיה הממוקמים בקריית שדה התעופה. בחודש דצמבר 2015 אף נרשמה למסחר בבורסת ה-AIM שבלונדון ובימים אלה נמצאת בהליכים מתקדמים לכניסה לנאסד"ק בארה"ב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים