שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מנכ"ל בית ההשקעות פסגות פורש

  חגי בדש הודיע כי יסיים את תפקידו בסוף 2016 לאחר 4 שנים וייצא לדרך עצמאית. בדש שלח מייל לעובדי החברה: "השגנו ביצועי השקעות בולטים לצד שמירה על זכויות העמיתים"

  חגי בדש מנכ"ל פסגות הודיע בתחילת פברואר לקרן אייפקס על כוונתו לסיים את תפקידו בסוף 2016 לאחר 4 שנים. הוא ייצא לדרך עצמאית בסוף השנה. טל קדם המשנה למנכ"ל הוא המועמד המוביל להחליף את בדש בתפקיד המנכ"ל.  

   

  בדש שלח היום מייל לעובדי החברה ובו כתב בין השאר: "מזה כ-16 שנים שאני עובד בארגון המיוחד הזה, מתוכם ב-4 שנים האחרונות כמנכ"ל החברה. ביצעתי מספר תפקידים מרתקים, מקצועיים, מאתגרים ושונים ולאחר תקופה מדהימה זו, הודעתי על רצוני לצאת לדרך עצמאית חדשה. בשנים אלו, כבית ההשקעות הגדול במדינה, המנהל 7% מכספי הציבור בישראל, קידמנו רכישות ומהלכים אסטרטגיים משמעותיים בהם רכישת מבט תעודות סל וכניסה אסטרטגית לתחום הפנסיה, הביטוח והחיסכון, השגנו ביצועי השקעות בולטים לצד שמירה על זכויות העמיתים תוך עיגון אמנה למעורבות מוסדית ויצירת תקדימים חיוביים ומשמעותיים בשוק הסדרי החוב, הובלנו את התעשייה הפיננסית בקידום החיסכון והחינוך הפיננסי בישראל והגענו לשיא ברווחיות, נכסים ותוצאות עסקיות".

  חגי בדש (צילום: אבי חי וניצן דרור) (צילום: אבי חי וניצן דרור)
  חגי בדש(צילום: אבי חי וניצן דרור)
   

  עוד כתב בדש: "ההובלה, העשייה המרובה, המהלכים האסטרטגיים וההישגים העסקיים בשנים האחרונות יצרו ערך רב לציבור לקוחותינו ולבעלי המניות והתאפשרו בזכות התמיכה והגיבוי המלאים של יו"ר החברה ד"ר אהוד שפירא, חברי הדירקטוריון, ובעלת השליטה בחברה אייפקס בראשותה של זהבית כהן. אך הישגים ותוצאות אלו הינן בראש ובראשונה בזכות איכות המשאב האנושי בפסגות, אשר מושתת על ערכים של מקצוענות, מחויבות טוטאלית ובלתי מתפשרת, נאמנות אמיתית והנאה מהעשייה. אני עוזב ארגון עוצמתי, בעל ערכים חזקים ותשתיות נכונות להמשך הצלחות עסקיות. משפחת פסגות היא חלק בלתי נפרד ממני והיא תמשיך להיות גם לאחר יציאתי לדרך החדשה".

   

  לאחרונה התראיין בדש באולפן ynet ואמר כי ההערכה היא שהריבית בארה"ב תמשיך לעלות, לאור חוזקה וחוסנה של הכלכלה האמריקאית. אולם, ברמה אבסולוטית הריביות תמשכנה להיוותר נמוכות מאוד הן בארה"ב והן בשאר העולם.

   

  בדש סימן את האירועים המרכזיים שילוו אותנו גם בתקופה הקרובה: ההאטה בסין, מחירי הנפט שממשיכים להילחץ כלפי מטה, העלאת הריבית בארה"ב ומלחמת המטבעות הגלובלית. 

   

  השתתפה בהכנת הידיעה: רחלי בינדמן, כלכליסט

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים