שתף קטע נבחר

הכלבה הראשונה, קאיה נתניהו, שבה לנשוך

אחרי שנשכה ראש ממשלה, חברת כנסת ובן זוג של סגנית שר - הכלבה של משפחת נתניהו נשכה בפעם הרביעית. הקורבן: מאבטח במעון ראש הממשלה

עשתה זאת שוב: קאיה, כלבתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נשכה מאבטח במעונות ראש הממשלה. כך נודע ל-ynet. מקרה הנשיכה, שאינו הראשון, אירע באחרונה והוסתר מהציבור. ככל הידוע המאבטח נזקק לטיפול רפואי כתוצאה מהנשיכה. בלשכת נתניהו סירבו להתייחס.

  

לפני כשלושה חודשים הושמה קאיה בהסגר של עשרה ימים במתקן של עיריית ירושלים ליד הר חוצבים - לאחר שנשכה את חברת הכנסת שרן השכל ואת אור אלון, בעלה של סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי, במהלך טקס הדלקת נרות חנוכה במעון ראש הממשלה. 

 

אך גם זה לא היה מקרה הנשיכה הראשון. בחודש יולי האחרון, זמן קצר לאחר שהובאה למעונו, נשכה קאיה את ראש הממשלה נתניהו בכבודו ובעצמו. אז קאיה לא נלקחה להסגר אך נתניהו קיבל זריקת טטנוס על ידי רופאו האישי ד"ר הרמן צבי ברקוביץ'.

קאיה ומשפחת נתניהו ()
קאיה ומשפחת נתניהו

קאיה פוגשת את קרי. אותו היא לא נשכה (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
קאיה פוגשת את קרי. אותו היא לא נשכה(צילום: רויטרס)

קאיה בת העשר סובלת מנכות קלה וגוררת רגליים. היא אומצה בקיץ האחרון על ידי משפחת נתניהו, לאחר שהבן, אבנר נתניהו, גילה כי עומדים להרדים אותה וביקש לאמצה. "כמה אור הביאה קאיה אל ביתנו", אמר ראש הממשלה לאחר האימוץ - וקרא לציבור לאמץ כלב ובכך להציל את חייו. נתניהו גם הפגיש את קאיה עם מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי בפגישתם במעון ראש הממשלה.

 

באחרונה פורסם כי משפחת נתניהו הגישה בקשה למשרד ראש הממשלה לממן את רכישת מזון הכלבים עבור קאיה - אך חשב המשרד סירב לאשר את ההוצאה בנימוק שמדובר בהוצאה פרטית. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים