שתף קטע נבחר

הסופר המסתורי "בן פול" יוציא ספר חדש

הסופר המתהדר בשם העט "בן פול", ושספרו "מלך, בלש" עורר סערה בעולם הספרות, עוזב את הוצאת "בבל" לטובת הוצאת "כתר". ספרו החדש ייקרא "אתה שוטר בירושלים" ויראה אור לקראת שבוע הספר

הסופר שעטה על עצמו את שם העט "בן פול" והוציא לפני כשנתיים את הספר "מלך, בלש", עוזב את הוצאת "בבל" ועובר להוצאת "כתר". עם פרסום ספרו הראשון, עורר בן פול סערה בעולם הספרות המקומי, שהובילה לאינספור ספקולציות לגבי זהותו האמיתית, שעד לרגע זה נותרה בלתי ידועה. הספר קצר שבחים רבים. היו מי שיחסו את זהותו האמיתי של הכותב לאנשי עט וסופרים רבים ומגוונים. 

 

ספרו החדש של פול יראה אור לקראת שבוע הספר וייקרא "אתה שוטר בירושלים" וכשמו, הוא מתרחש בירושלים של המאה עשרים ואחת. בין הדמויות הרבות המאכלסות אותו ניתן למצוא זקנה מתה, נזיר איטלקי, ונרקומן בשם יהודה הלוי.

 

"מלך, בלש" כיצירה, סיקרן רבים עקב מורכבתה  - יצירה שנוגעת בסוגיות הקיום האנושי כמו זיקנה, בדידות, הרוע האנושי והשעמום. הדיון בהם היה רק תשתית מתוחכמת לעיסוק האמיתי של הספר: והוא כינון האני דרך זהויות שונות, או ליתר דיוק כינונו של סופר על ידי קוראיו, שהרי לכל סופר יש שם שנתנו לו קוראיו 

 

ספרו החדש מתרחש בירושלים של המאה עשרים ואחת, ובין הדמויות הרבות המאכלסות אותו ניתן למצוא זקנה מתה, נזיר איטלקי, ונרקומן בשם יהודה הלוי.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים