שתף קטע נבחר

מה קורה כשיובל המבולבל פוגש ילד עם צרכים מיוחדים?

רפאל תמיד חלם לפגוש את יובל המבולבל, אבל אף אחד לא הכין אותו לכך שיום אחד הוא ידפוק לו בדלת. יובל המבולבל פגש את עמותת "יד לילד המיוחד" והכיר את מבצע "משלוח מיוחד" - במסגרתו כל ילד עם צרכים מיוחדים יקבל לביתו משלוח מנות חגיגי ומשמח

"את יודעת מה החלום שלי?" שאל רפאל את בת-אל. היא לא מיהרה לענות, ותהתה מה יכול להיות חלומו של ילד כמו רפאל, מתוק ומקסים עם צרכים מיוחדים. בת-אל חונכת אותו כבר מספר חודשים, במסגרת תוכנית "מלגת אהרן" של עמותת "יד לילד המיוחד", המעניקה מלגות לסטודנטים החונכים ילד או ילדה עם צרכים מיוחדים פעם בשבוע.

 

 

בפעם האחרונה, המשאלה שלו הייתה לטוס בשמי הארץ, ואכן העמותה הפתיעה אותו יחד עם שלושה חברים נוספים, והם זכו לטוס וליהנות מחוויה עוצמתית. מעניין מה הוא רוצה הפעם?

 

"החלום שלי זה לפגוש את יובל המבולבל!" ענה רפאל את התשובה בעצמו. הוא מעריץ את יובל כבר מאז שהיה קטן, ובת-אל אף הספיקה ללכת איתו לאחת ההופעות. כמעט כל מפגש נסוב על השירים והסרטים של יובל, אותם רפאל כבר למד בעל פה.

 

במפגש הבא של הסטודנטים במסגרת התכנית, העלתה בת-אל את משאלתו של רפאל לפגוש את יובל, ועד כמה שזה ישמח אותו. גם היא לא חלמה שמפגש כזה אכן יתקיים... העמותה יצרה קשר עם יובל, שניאות בשמחה לבוא ולהפתיע את רפאל בביתו, ואף להעניק לו משלוח מנות לכבוד פורים הקרב ובא. כולם שיתפו פעולה ושמרו את הביקור של יובל בסוד גמור.

 

היום המיוחל הגיע. רפאל ישב בחדרו וצפה בסרט של יובל המבולבל (איך לא?) כשלפתע הוא שמע את יובל ממקום נוסף בחדר... להפתעתו הוא רואה את יובל בכבודו ובעצמו בפתח החדר שלו!  ההתרגשות והאושר על פניו של רפאל לא השאירו עין יבשה. רפאל לא האמין למראה עיניו ומישש את יובל שוב ושוב כדי לוודא שאכן זה אמיתי. הם העבירו יחד חצי שעה של שירים משותפים, במהלכם רפאל לא הפסיק לחייך לרגע והעיניים שלו נצצו משמחה.

 

זה החלום הקטן של רפאל.

כמו רפאל, ישנם עוד אלפי ילדים עם צרכים מיוחדים ברחבי הארץ, ועמותת '"ד לילד המיוחד"

 משמחת אותם מידי שנה עם משלוח מנות חגיגי שמגיע אליהם הביתה באמצעות מתנדב, וכולל ממתקים משחקים וספר מתנה.

 

אין לתאר את שמחתם של הילדים המיוחדים, כאשר בניגוד לילדים רגילים - ברוב המקרים זהו משלוח המנות היחיד שהם מקבלים במהלך החג. התגובות של הילדים והוריהם מוכיחות שוב ושוב עד כמה הפרויקט הזה חשוב ונחוץ, כדי שגם ילדים אלו ירגישו את שמחת הפורים.

 

השנה עמותת "יד לילד המיוחד" מתכננת להגיע ל-10,000 משלוחי מנות, ואתם יכולים לקחת בזה חלק! בסכום של 20,50 או 150 שקלים לבחירתכם, תוכלו לשמח ילד מיוחד עם משלוח מנות אותו הוא לא ישכח!

 

כנסו עכשיו לדף הפרויקט , וצפו ביובל המבולבל כשהוא מפתיע את רפאל.

להתנדבות - רון אהרן: 050-6061770 ron@special.org.il

לתרומות - טלי חייט אבירז: 050-6375175 tali@special.org.il

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דניאל נתנאלוב
יובל המבולבל מגשים חלומות
צילום: דניאל נתנאלוב
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים