שתף קטע נבחר

סיפור הכיסוי הטוב בעולם

אני לא חושב שארגוני זכויות האדם בישראל קמו במטרה לרגל אחרי ישראל, ממש לא. אני משוכנע שהם קמו ממטרות טובות טהורות וחשובות. אך עם השנים הגורמים הקיצוניים החלו להשתלט על חלק מהארגונים הללו

בעולם המודיעין לא משתמשים בנשק חם, הוא לא יעיל בזירה הזו, להיפך. אלימות, נשק וכל דבר שעלול להפליל אותך, הוא סכנה לפעילות. בעולם המודיעין הנשק החשוב ביותר הוא סיפור הכיסוי.

 

עוד בערוץ הדעות:

מה רע באנגלית?

כל העולם במה

הוצאת ירושלים

בלגיה היא הזירה. לא היעד

אום אל חיראן וגבינת הקוטג'

 

סיפור הכיסוי הוא זה שמקנה לך את חופש הפעולה, בזכותו אתה יכול לבצע את המשימה שלך מבלי לעורר חשד, ובלי שאף אחד ישאל אותך "מה אתה עושה כאן?"

סיפור כיסוי מוצלח מאפשר לך להסתובב בחופשיות, באין מפריע ולבצע את הפעילות שלך לאורך זמן, ואם במקרה מישהו חושד בך? סיפור הכיסוי יגרום להבין שאתה תמים, ותוכל להמשיך במשימה.

 

ארגונים אנטי ישראלים וכל מבקשי רעתינו מצאו את סיפור הכיסוי הטוב בעולם - "ארגוני זכויות אדם". פעולה של גורמים אלה כארגוני זכויות אדם, לא רק מקנה להם סיפור כיסוי, אלא גם חסינות. מפני שכל פעולת חקירה או בדיקה כנגד ארגון זכויות אדם, מיד מתפרשת כפגיעה בחופש הביטוי, ככוחניות של השלטון והשתקה של גורמים המבקרים את הממשל. הנחקרים מיד יזעקו על הפגיעה בדמוקרטיה, ויצביעו על הדמיון למשטרים אפלים, וזאת ללא שום קשר לחשדות התלויים כנגד הפעילים או הארגון, או לראיות שנחשפו, חסינות מלאה.

 

השימוש בארגוני זכויות אדם כבסיס לפעילות מודיעינית או חתרנית לא הומצאה בישראל, והוא אינו נחלתם של הארגונים האנטי ישראליים בלבד. לאורך השנים, ארגוני זכויות אדם היו יעד מועדף על שירותי ביון, שמצאו בארגונים אלו קרקע נוחה לגיוס, הפעלה והחדרה של סוכנים למדינות יעד. אפילו בסרט המוצלח "משחקי ריגול" עם רוברט רדפורד ובראד פיט, משמש ארגון זכויות אדם בסיס להפעלתו של סוכן CIA בלבנון.

 

אני לא חושב שארגוני זכויות האדם בישראל קמו במטרה לרגל אחרי ישראל, ממש לא. אני משוכנע שהם קמו ממטרות טובות טהורות וחשובות. אך עם השנים הגורמים הקיצוניים החלו להשתלט

 על חלק מהארגונים הללו, שכיום כבר ברור כי כל מטרתם, היא לשנות את דמותה של מדינת ישראל, ובחלק מהמקרים אף להרוס אותה, כפי שאומרים במפורש חלק מפעילהם.

 

השינויים הללו שאנו רואים לנגד ענינו בעקבות התחקירים שמפרסם ארגון "עד כאן" צריכים להדליק לנו נורת אזהרה. ארגונים אנטי ישראלים ומדינות זרות ממנים בכסף רב ארגוני זכויות אדם מתוך אג'נדה ברורה, התערבות גסה בפוליטיקה ובדמוקרטיה הישראלית במקרה הטוב, ורצון להשמיד את מדינת ישראל במקרה הרע.

אל לנו להתרגש מכל הקריאות כנגד הסתה או השתקה, את הממצאים שנחשפו צריך לבדוק ולחקור לעומק, אף ארגון זכויות אדם אמיתי אינו עוסק באיסוף מידע צבאי טקטי, וארגון כזה אינו יכול לתמוך בהוצאות להורג של בני אדם. עצם הפעולות שארגונים הללו מבצעים ותומכים בהם מלמדים אותנו שאלו כבר לא ארגוני זכויות אדם, זהו רק סיפור כיסוי, סיפור הכיסוי הטוב בעולם.

 

הכותב הינו יו"ר "עד כאן!", ואיש מערכת הביטחון לשעבר

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים