שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "האח הגדול אלימה, הייתי יוצא מיוזמתי"

  בשירו "Some Stay the Same" סוגר מיקיאגי חשבונות עם אהבת חייו מלפני 25 שנה. "עכשיו אני פתוח לאחת חדשה", הוא אומר באולפן ynet אחרי תקופת התחמקות מאור הזרקורים, כשפניו שוב למרכז הבמה. למקום אחר הוא ממש לא מתכנן לחזור: "למזלי אני לא בעונה 7 של 'האח הגדול', משהו שם נורא גס ואלים". ומה עם איחוד של נוער שוליים? צפו בראיון ובביצוע

   

  את הסינגל החדש שלו, "Some Stay the Same", מקדיש מיקיאגי לאהבת עבר מלפני שני עשורים. לא, השנה היא לא 1991, טילים לא מרחפים מעל גוש דן, ובכל זאת נראה שאחרי שנים שברח מאור הזרקורים, מיקאגי מוכן לחזור לבמה, ולהתפייס עם כאבים ישנים.

   

  "זה שיר אהבה - לא אגיד טראגי, כמו שיר סגירת מעגל" הוא מסביר כשהוא מגיע לאולפן ynet. "היתה לי אהבה אחת גדולה בחיי, לפני כמעט 25 שנה. אני לייט בלומר ואחרי 25 שנה אני עושה לזה קלוז'ר. זה כבר רחוק מחיי אבל הנה סגרתי את הפינה הזו. עכשיו אני פתוח לאהבה חדשה".  

   

  אל תצפו לראות את נוער שוליים בקרוב. מיקיאגי באולפן ()
  אל תצפו לראות את נוער שוליים בקרוב. מיקיאגי באולפן
   

  במסגרת תהליך ההשלמה שלו עם העבר, המוזיקאי מוכן לחזור לאור הזרקורים, אחרי היעדרות ממושכת. "20 שנה ברחתי, היה לי נוח לברוח אל מאחורי הקלעים", הוא אומר. "התפרנסתי מאוד יפה, אבל המוזיקה לא עוזבת אותי אף פעם".

   

  אגב אותן שנות ה-90', בשנים האחרונות לא מעט הרכבים ישראלים שהיו פופולריים באותה תקופה ראו לנכון להתאחד. היום, כמו אז, מופע הארנבות של ד"ר קספר, זקני צפת ואיפה הילד הן להקות פעילות שחוות הצלחה וזוכות לעדנה מחודשת. לאור החזרה של מיקאגי למוזיקה, והעובדה שהתארח במופע של שותפו לשעבר ללהקת נוער שוליים, דודי לוי, כמעט ומתבקש להניח שאיחוד של הלהקה כבר נרקם. או שלא.

   

  עוד באולפן המוזיקה של ynet:

  טל רמון: "האלבום מוקדש לאבא אילן ולאסף"

  "הלוואי שהשירים שלנו לא יהיו רלוונטיים"

  ריקי גל חוזרת לצריף של תמרי

   

  "היו הצעות לעשות איזשהו איחוד, ואני תמיד מסרב לזה. זה לא מרגיש לי נכון", הורג מיקיאגי את תקוותיהם של מעריצי ההרכב. "אבל בעקבות ההצעות האלה דודי לוי ואני חברנו בשנית ואולי ניצור יחד דברים חדשים, לא כנוער שוליים. אני חושב שצריך להניח לזה כאיזושהי נוסטלגיית פופ ולחשוב על דברים חדשים. בשביל זה יש דיסקים ישנים ויש יוטיוב".

   

  כמובן שהקאמבק של מיקי לא החל היום, אלא לפני כמעט שנתיים, כשהשתתף בעונה השישית של תכנית הריאליטי "האח הגדול". היום הוא עדיין נוצר את החוויה, לא מתחרט ובעיקר שמח שלא לקח חלק בעונה הנוכחית של "האח" - נוכח כמות הרפש החריגה, אפילו במונחי הפורמט, שדייריה מייצרים.

   

  "למזלי אני לא בעונה השביעית", הוא מדגיש, "אני עוקב אחר התכנית, יש אנשים שאני אוהב יותר או פחות, אבל זה מהיבט סוציאלי. זו עונה קשה. מאוד אלימה, מאוד גסה. יש שם משהו נורא קולני, שזה נורא לא אני. אני לא צועק בחיים, גם במריבות אני מדבר חלש. אני חושב שהיתה לי בעיה מאוד רצינית אם הייתי נכנס לעונה השביעית. אני חושב שמיוזמתי הייתי יוצא. זה יותר מדי גס, יותר מדי אלים. זו עונה אלימה, נורא אלימה".

   

   

  בימוי: סיגל מגריסו, הפקה: ערן רחמני ואסף זגריזק, צילום: אלי סגל וחגי דקל, סאונד: דניס קרסיופנורוב, ניתוב: רובי שביט-לוי, פיקוח טכני: עידן ארבל, עריכה: מור אסבן.

   

     

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלי סגל
  מיקיאגי. אל תקראו לזה קאמבק
  צילום: אלי סגל
  לאתר ההטבות
  מומלצים