שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  איורו של תומר חנוכה על שער "הניו יורקר"

  המאייר תומר חנוכה, שהיה הישראלי הראשון שאיורו עיטר את שער המגזין האמריקני הנחשב, יזכה פעם נוספת בכבוד. הפעם מלווה עבודתו את כתבת השער שתפורסם בשבוע הבא, ומשווה בין זקנים - אלו של היפסטרים ואלו של בני הקהילה היהודית-חרדית בניו יורק

  לפני כשנתיים, נבחר המאייר תומר חנוכה לישראלי הראשון שעבודתו הופיעה על שער המגזין הנחשב "הניו יורקר". אז היו אלו שניים, גבר ואישה שנראו במיטתם ובגבם, מתבוננים בנוף הניו-יורקי שנשקף מחלונם. כעת - עם איורו המכונה "Take the L Train" על שם שירות הרכבות הניו-יורקי המפורסם - זוכה המאייר פעם נוספת בשער הכבוד.

   

  "Take the L Train". איורו של תומר חנוכה (איור: תומר חנוכה) (איור: תומר חנוכה)
  "Take the L Train". איורו של תומר חנוכה(איור: תומר חנוכה)

  "אני חושב שזקנים גדולים יכולים להוסיף כוח משיכה לכל פרצוף", התבדח המאייר כשנשאל על איורו, המציג שני גברים מזוקנים הנוסעים ברכבת, האחד היפסטר והשני יהודי חרדי. האיור ילווה את כתבת השער של המגזין, שתפורסם בהמשך השבוע. כנשאל להרגלי טיפוח הזקן שלו, הוסיף חנוכה כי הוא בורך ב"סנטר הומר סימפסון", אותו הוא נוהג לגלח בקביעות.

   

  חנוכה בן ה-42 הוא בוגר לימודי איור בניו יורק ועובד שם ובארץ. הוא יוצר קומיקס, איורי עיתונות, מאייר גם לקולנוע ולפרסומות, ועבד בתחומו עם חברות ענק יוניברסל, האחים וורנר, מארבל קומיקס ועוד. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  איור: תומר חנוכה
  איורו של תומר חנוכה על שער "הניו יורקר"
  איור: תומר חנוכה
  לאתר ההטבות
  מומלצים