שתף קטע נבחר

ענבל אור מבקשת לשמור על הריינג' רובר: "אני אם חד הורית"

יזמית הנדל"ן מבקשת מביהמ"ש לדחות את בקשת המפרק שמונה לקבוצת אור, לתפוס את המכונית מדגם ריינג' רובר בבעלותה: "אחזקה ושימוש ברכב, לאם חד הורית האחראית לגידולם של 4 ילדים קטינים, אינם מותרות בישראל". לפי ההערכות, מחיר רכב חדש מסוג זה עומד על כ-900 אלף שקל

 

 

יזמית הנדל"ן ענבל אור מבקשת מבית המשפט המחוזי בתל-אביב לדחות את בקשת המפרק שמונה לקבוצת אור, לתפוס את מכונית הלנדרובר שבבעלותה מדובר במכונית לנדרובר מדגם ריינג' רובר מהודר. בבקשתה טוענת אור: "אחזקה ושימוש ברכב, לאם חד הורית האחראית לגידולם של 4 ילדים קטינים, אינם מותרות במדינת ישראל". השופט איתן אורנשטיין הפנה הבקשה האמורה להתייחסות כונס הנכסים הזמני תוך 24 שעות. על פי ההערכות, מחיר רכב חדש מסוג זה עומד על כ-900 אלף שקל.

 

כותרות אחרונות על ענבל אור בערוץ הנדל"ן :

"להגביל את דמי הרצינות בקבוצות רכישה"

שלב המרצ'נדייז: הציוד של אור סיטי יימכר לציבור

רוכשים נגד אור: אל תהפכו אותנו לבני ערובה

 

עוד הוסיפה אור בפנייתה לבית המשפט, באמצעות בא כוחה, עו"ד שלמה טופז: "אמנם מדובר ברכב יקר, אבל לא תצמח שום תועלת באחסון וירידת ערכו במגרש, דבר הנושא עלויות; כאשר בפועל הדבר יצריך את המשיבה לשכור או לרכוש רכב אחר".

 

הציוד של חברת אור סיטי, של ענבל אור, מועמד היום ומחר למכירה, במשרדי החברה במגדלי עזריאלי בתל אביב. היום ומחר, בין השעות 10:00 בבוקר ל-13:00 בצהריים, מתקיימת מכירה של הציוד, הכולל בין היתר רהיטים, ציוד מחשבים, תמונות, מקררים, מסכי פלזמה ועוד.

 

המכירה מיועדת לסוחרים שייתנו הצעה לרכוש את כל תכולת המשרד כמקשה אחת. הכספים שיתקבלו מכספי המכירה יועברו לקופת הפירוק.

 

המכירה מתקיימת לבקשת עו"ד איתן ארז, שמונה למפרק הזמני של החברות של קבוצת אור. עלות שכירות המשרדים היוקרתיים במגדלי עזריאלי עומדת עתד 80 אלף שקל בחודש, ולבקשת ארז הם יעברו למשרד צנוע בשכירות חודשית של 7,000 שקל.

ענבל אור ורכב הלנדרובר (צילום: איתי בלומנטל, מוטי קמחי) (צילום: איתי בלומנטל, מוטי קמחי)
ענבל אור ורכב הלנדרובר(צילום: איתי בלומנטל, מוטי קמחי)

 

צו הקפאת נכסים לאור

אתמול הוציאה רשות המסים צו הקפאת מצב לאור, החשודה בעבירות מס, ובמקביל מתנהלת נגדה חקירה בגין עבירות מרמה ורישום כוזב במסמכי תאגיד. משמעות הדבר היא שאור לא יכולה לעשות שינויים בבעלות בכל נכסי הנדל"ן וכלי הרכב שבבעלותה הפרטית. הבקשה לצו הוגשה ביום חמישי, והוא אינו מותנה בזמן. מדובר ב-12 נכסים, דירות וזכויות במקרקעין.

 

אתמול הייתה אור אמורה להגיע למפלג ההונאה של מחוז תל אביב ולמסור עדות בנוגע לכספים שלטענתה נעלמו מהחברה. אור התבקשה להתייצב לחקירה ב-10:30, ואחרי שלא עשתה זאת - הגיעו שוטרים למלון הדירות "West" בחוף הצוק שבו היא שוהה, ושקלו להביא אותה לחקירה.

 

אור טענה כי היא חשה ברע, והזמינה אמבולנס של מד"א. זה הגיע, אך עזב את המקום בלעדיה לאחר פחות משעה. כעבור כשלוש שעות עזבו גם השוטרים בלעדיה, לאחר שהתרשמו שהיא לא יכולה לעמוד כעת בפני חקירה. הם הודיעו לה שיזמנו אותה לחקירה במועד מאוחר יותר. אחר הצהריים הגיע למלון פרקליטה החדש של אור, עו"ד בני כץ, ואמר לאחר מכן: "ביקרתי חבר, הכול בסדר". כשעתיים לאחר מכן, היא יצאה מחדר המלון.

 

בסוף השבוע שיגרה אור מכתב למשטרה שבו טענה כי התגלה לה שבוצעו מעילות בחברה. מדובר לטענתה בהיקפים של מיליוני שקלים שנעלמו מהקופה בדרכים כאלה ואחרות. במשטרה כבר חקרו באזהרה כמה עובדים שלה ואף פתחו עם לפחות אחד מהם במו"מ לגיוסו כעד מדינה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
ענבל אור ברכב הלנדרובר
צילום: מוטי קמחי
מומלצים