שתף קטע נבחר

מהפך בעולם ההדפסה

כיצד תוכל לעמוד בקצב של עסק שרק נעשה מהיר יותר ויותר? בעולם רגוע ויציב כמו עולם המדפסות, חברת HP הותירה פיות פעורים כשהשיקה את הטכנולוגיה החדשה HP PageWide

אז על מה כל המהומה?

ה-PageWide הוא דור חדש לגמרי של הדפסה ובלעדי ל-HP - המדפסות העסקיות של HP PageWide מהירות יותר מכל מדפסת משולבת אחרת מסוגה ונחשבות לפריצת דרך אמיתית. מדובר במדפסות בעלות ביצועים גבוהים ללא פשרות ובעלות הכוללת הנמוכה ביותר.

 

טכנולוגית HP PageWide מאתגרת את גבולות ההדפסה הקונבנציונלית ומאפשרת לעסקים להגיע לרמות חדשות של ביצועים. עם מהירויות ההדפסה של עד 75 עמודים לדקה, מחסניות דיו של עד 20,000 דפים, טכנולוגיה חסכונית בחשמל, הדפסת המסמכים ברמה של בית דפוס, מערכות אבטחה פניימיות המתריעות מחדירת אבטחה ומבצעות פעולות מנע, אינטגרציה למערכות חיצוניות ולמכשירים ניידים, יופי וחדשנות עיצובית. מדובר, למעשה, בבשורה אמיתית לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. מעתה החיסכון הכספי לעסק הינו המשמעותי והנרחב ביותר בשוק - וזו כבר מהפיכה.

עולם חדש של מדפסות נפתח בפניכם ()
עולם חדש של מדפסות נפתח בפניכם

אז בואו נפרט: 

יכולת התאמה לכל סוג נייר וגודל

הדפסות בעולם הטכנולוגי הנוכחי מצריכות רמת דיוק גבוהה והתאמה מלאה לכל גודל אפשרי, לרבות כאלו בפורמט רחב ומכונות דפוס (Web Presses). לטכנולוגית PageWide יכולת התאמה לכל גודל וכל פורמט.

 

יכולת אינטגרציה מלאה עם מערכות צד ג'

ליין המדפסות החדש מאפשר אינטגרציה עם מערכת הניהול HP JetAdvantage Management ועם כלים של צד ג'. המדפסות מאפשרת להדפסה ישירות מהנייד ומכל מקום.

  

רמת אבטחה גבוהה

רבים אינם יודעים כי אחד הסיכונים לעסק ולארגון הינו סכנת אבטחת המידע ומניעת גישה למסמכים רגישים. חלק מגורמי הסיכון הינם מדפסות אשר לא מאובזרות בתוכנות אבטחה.

חברת HP גאה להציג שירות הדפסה מנוהל חדש המתמקד באבטחה שמכונה MPS -Managed Print Services. שירות משופר זה מספק את האבטחה המקיפה ביותר שקיימת כיום למכשירים, לנתונים ולמסמכים

 

האבטחות המתקדמות של HP Secure Managed Print Services כוללות:
  • המדפסות המאובטחות ביותר בעולם עם יכולת שיקום עצמי
  • תוכנת HP JetAdvantage security manager לגילוי איומים, אבטחה, ניטור וניהול המדפסות
  • הצפנת נתונים להגנה טובה יותר על מידע סודי
  • דיווחים לביקורות רגולטוריות ותאימות לתקנות
  • מומחי אבטחה לפיתוח משותף של תוכנית אבטחת הדפסה מקיפה

 

תוכנה זו מאפשרת ללקוחות לראות אלו מהמדפסות שלהם מוגנות באמצעות פתרונות הכוללים: HP Sure Start BIOS, יצירת רשימה לבנה ואיתור חדירה בזמן הרצה. כמו כן, ניתן כעת לנטר את המדפסות הארגוניות של HP כדי לגלות פעילות זדונית וזאת באמצעות כלי אבטחת מידע וניטור אירועים.

 

עיצוב חוסך מקום

הליין החדש מתאפיין בעיצוב חדשני חוסכי מקום שעוזרים לשמור על שטחי המשרד.

 

ובואו נדבר גם על כסף - PageWide הן מדפסות עם צריכת חשמל כוללת הנמוכה ביותר. המדפסות מאפשרות ללקוחות עלות תפעול נמוכה, היקף הדפסות גבוה, היא מציעה לעסקים קטנים ובינוניים הדפסה מקצועית בצבע המבוססת על דיו, בעלות הנמוכה עד 50% לדף לעומת מדפסות לייזר. המדפסות מציגות צריכת חשמל כוללת הנמוכה ביותר.

מתאימה לכל חדר ()
מתאימה לכל חדר
 

ובמילים אחרות - רוצים לדעת עוד? היכנסו>>

 


 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים