שתף קטע נבחר

ענבל אור למשטרה: השיבו לי את האייפון שלי

בפנייה לביהמ"ש טוענת אור כי במהלך החקירה דרש ממנה "בתקיפות ובעורמה" אחד החוקרים למסור את האייפון 6 שלה, מבלי שהציג צו בנושא

יזמית הנדל"ן ענבל אור פנתה היום (ב') לבית משפט השלום בתל-אביב בבקשה להורות למשטרה להשיב לה את מכשיר הטלפון הנייד שלה שנתפס במהלך חקירתה. "החוקר ניצל בעורמה את מצבה הקשה של ותפס את הטלפון", נכתב בבקשה לבית המשפט.

 

הכונס של ענבל אור דורש תכשיטים שמכרה

משרד רואי החשבון של ענבל אור משיב אש

מזרחי-טפחות מבקש לממש את נכסי ענבל אור

 

הבקשה הוגשה על ידי עו"ד בני כץ, המייצג בימים אלו את ענבל אור במסגרת החקירה הפלילית המתנהלת נגדה. אור נחקרה פעמיים בשבועות האחרונים, זאת לאור חקירה המתקיימת במפלג ההונאה של משטרת מחוז תל-אביב.

 

החקירה החלה בעקבות מספר תלונות של רוכשים, שטענו במשטרה כי אור הונתה אותם; וכן לנוכח דו"ח המפרק הזמני לקבוצת החברות שבשליטתה, אור סיטי נדל"ן, שטען לכשלים הגובלים בפלילים. אור נחקרה תחת אזהרה בחשד לביצוע עבירות של הלבנת הון, הונאה, מרמה ושיבוש חקירה.

ענבל אור  (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
ענבל אור (צילום: מוטי קמחי)

במסגרת חקירתה האחרונה, שהתקיימה בשבוע שעבר, נלקח מכשיר הטלפון הנייד שלה. לדברי אור, המכשיר נלקח "בהיעדר התראה מראש וללא הצגת צו מתאים כנדרש בחוק". לשיטתה, במהלך החקירה דרש ממנה "בתקיפות" אחד החוקרים למסור את מכשיר הטלפון הנייד שהיה ברשותה באותה עת, מכשיר מסוג אייפון 6.

 

"לאור הלחץ וסערת הרוחות בו הייתה שרויה אור", כותב בא כוחה לבית המשפט, "מסרה אור את הטלפון בהסכמה, מבלי לדרוש הצגת צו מתאים".

 

עו"ד כץ מוסיף: "בעשותו כן, ניצל החוקר בעורמה את מצבה הקשה של אור במהלך החקירה ובכלל בתקופה האחרונה, בשל הנסיבות בהן היא נמצאת, ותפס את הטלפון".

 

הסנגור מציין כי בטרם הגיש את הבקשה הוא ניסה לבוא בדברים עם המשטרה על מנת להגיע להבנות "אך ללא הועיל". כעת מבקשת אור להשיב לידיה את המכשיר "לאלתר וללא כל תנאי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים