שתף קטע נבחר

חוק שכר הבכירים: דני נווה יקבל 2.37 מ' ש'

מהחלטות הכנסת לביצוע בשטח - הסכם ההעסקה החדש של נוה כיו"ר כלל ביטוח קובע כי עלות העסקתו לא תעלה על פי 35 מהשכר הנמוך ביותר בחברה - בהתאם לחוק הגבלת שכר הבכירים החדש

הגופים המוסדיים מתחילים להתאים את עצמם לחוק שכר הבכירים החדש. תנאי הסכם השכר החדש של יו"ר כלל ביטוח דני נווה יותאמו לחוק הבכירים החדש, לפיו עלות השכר השנתית לא תעלה על 2.5 מיליון שקל בשנה.

 

כתבות נוספות בנושא שכר הבכירים

שכר הבכירים הפיננסיים יוגבל עד 2.5 מיליון

בנק ישראל יוצא נגד שכר בכירי הבנקים

שקד: "אף אחד לא ישקיע פה אם יוגבל שכר הבכירים בחברות ציבוריות"

 

עלות שכרו השנתית של נווה תעמוד על 2.37 מיליון שקל (עבור 85% משרה) וזו לא תעלה על יחס של פי 35 מעלות העסקתו של עובד או עובד הקבלן בחברה (אף במונחי 100% משרה) כמתחייב מחוק שכר בכירים.

 

לשם השוואה, עלות שכרו השנתית הממוצעת של נווה בשלוש השנים האחרונות, לפי ההסכם הקודם, עמדה על 3.726 מליון שקל. שכרו (ברוטו) של נווה יעמוד על 131,750 לחודש.

 

ועדת התגמול והדירקטוריון נימקו את תנאי התגמול, "לאור שביעות רצונם הרבה של חברי ועדת התגמול והדירקטוריון מאופן תפקודו של נווה כיו"ר דירקטוריון החברה ב-3 השנים האחרונות, תרומתו הרבה לניהול הדירקטוריון, הפיקוח על החברה ולחיזוק הממשל התאגידי בחברה.

 

"תנאי התגמול למר נווה נקבעו מתוך רצון לשמר את יו"ר הדירקטוריון בתפקידו, ולאור יכולתו להוביל את הדירקטוריון והחברה להתמודד עם האתגרים העומדים בפניה. תנאי התגמול המוצעים נקבעו, בין היתר, בשים לב להשכלתו, כישוריו, מומחיותו וניסיונו המקצועי, לרבות ניסיונו הרב שנצבר במהלך כהונתו כיו"ר דירקטוריון של החברה בשנים האחרונות ותרומתו.

 

"תנאי התגמול למר נווה נקבעו בשים לב להיקף פעילות החברה, מורכבותה, מורכבות התפקיד והיותו של נווה יו"ר דירקטוריון הן בכלל ביטוח, שהינה גוף מוסדי, והן בכלל החזקות, שהינה חברה ציבורית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים