שתף קטע נבחר

הכירו את WhereDat, חיפוש על סטרואידים

כשאומרים חיפוש מתכוונים בדרך כלל לגוגל, אבל מנוע החיפוש הפופולארי לא יודע עדיין לחפש עבורנו בהודעות הטקסט שלנו, ביומן, או אפילו בדרופבוקס. WhereDat יכולה

בכל פעם ששואלים את עודד בריינר, היזם שמאחורי WhereDat מה הוא עושה…? הוא קצת נבוך מהתשובה: ״מנוע חיפוש״. לא פתרו כבר את הבעיה הזאת? אני חושב ששמעתי על איזו חברה קטנה שמתעסקת בתחום, נדמה לי שקוראים לה גוגל או משהו כזה... אלו רק חלק מהתשובות שהוא מקבל, לעיתים בזלזול כשהוא מתחיל להסביר על האפליקציה.

 

WhereDat (צילום: WhereDat) (צילום: WhereDat)
WhereDat(צילום: WhereDat)

 

אז לפי בריינר, גוגל הוא אכן מנוע חיפוש מצוין והחברה אף עשתה שיפורים רבים מתחת לפני השטח בשנים האחרונות, אבל על פניו, בשורה התחתונה, כשמחפשים תוכן בגוגל, מקבלים תוצאות מאתרי אינטרנט. לאחרונה, החלה גוגל לסרוק גם תכנים מאפליקציות, אך עדיין מדובר בתכנים פומביים, שלרוב גם קיימים באינטרנט הפתוח לכל. ורוב האפליקציות לא ששות לחשוף את התכנים שלהן כלפיה.

 

WhereDat נכנסת בדיוק בתפר הזה, בו אנחנו צריכים, לעיתים ברמה היומיומית, לחפש נתונים מתוך הסמארטפון שלנו, מיילים, צ'אטים, מסמכים שאוחסנו בענן, את כל אלו אנחנו יכולים לעשות באמצעות הסמארטפון אבל לצורך זה אנחנו חייבים להפעיל את כל אחת מהאפליקציות על מנת לחפש את התוכן. WhereDat היא אפליקציה הפותרת את הבעיה הזאת, מהרגע שהתקנתם אותה על מכשיר הטלפון שלכם, תוכלו לחפש בו זמנית במידע במס׳ שירותי ענן כמו gmail, slack, dropbox, salesforce, בהודעות הטקסט שלכם וכן במידע האישי שלכם: אנשי קשר, יומן ועוד. כל זאת בשורת חיפוש אחת ויחידה.

 

אפשרויות חיפוש נרחבות (צילום: WhereDat) (צילום: WhereDat)
אפשרויות חיפוש נרחבות(צילום: WhereDat)

 

מי שמודאג מנושא הפרטיות בשאילתות שעוברות מהמכשיר של המשתמש, ובכן, חברת WhereDat פיתחה שיטה מיוחדת שמאפשרת לשלוח לשירותי הענן את מונח החיפוש של המשתמש באופן ישיר ולקבל תוצאות חיפוש ממוקדות, כך WhereDat בכלל לא נחשפת למידע של המשתמש. כמו כן, הבינו בחברה שהמשתמש לא ילך לחפש בשני מקומות שונים, לכן כשתעשו חיפוש ב-WhereDat, תקבלו גם את תוצאות החיפוש מגוגל וגם את כל המידע האישי שלכם מהטלפון ומהענן.

 

העלות של האפליקציה למשתמש העסקי היא כ-60 שקלים לחודש אולם משתמש פרטי יוכל ליהנות חינם מרוב הפיצ'רים בתוכנה, מלבד החיפוש בדרופבוקס, בוקס והקבצים במכשיר עצמו.

 

את התוכנה ניתן להוריד בלינק הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=mrquery.oded.us

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים