שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אנס ורצח: תושב חיפה חשוד ב-4 מעשי רצח
  האם האיש הזה הוא רוצח סדרתי? היום הותר לפרסום כי פיודור בז'נרי, תושב חיפה בן 26, עצור זה 46 יום בידי המשטרה - ול-ynet נודע כי הוא חשוד בסדרת רציחות. בז'נרי חשוד שאנס נשים ורצח אותן, וכן בהצתות. הוא מכחיש

  האם זהו רוצח סדרתי? הותר לפרסום כי בידי המשטרה עצור זה 46 יום תושב חיפה בן 26, בחשד למעורבות בפשעים חמורים ובכללם עבירות מין בכל רחבי הארץ. ל-ynet נודע כי האיש, פיודור בז'נרי, חשוד לפחות בארבעה מעשי רצח. על פי החשד, הוא אנס נשים ורצח אותן. בנוסף, הוא חשוד גם בהצתות.

  פיודור בז'נרי. מכירים אותו? פנו למשטרה ()
  פיודור בז'נרי. מכירים אותו? פנו למשטרה

  הפרשה נחקרה על ידי צוות חקירה מיוחד של ימ"ר חוף וצוותים מימ"רים נוספים. על פי החשד רצח בז'נרי לפחות ארבעה בני אדם, באזורים שונים בארץ. בידי המשטרה היה DNA של החשוד מאחד ממעשי הרצח, שהיה תחת צו איסור פרסום, ומדי תקופה חידשה המשטרה את החקירה במטרה להגיע אל האיש. לפני 46 יום הוא נעצר בגין מקרה אחר.

   

  בז'נרי, יליד מולדובה, עלה לארץ לפני כמה שנים ונישא לישראלית. במשטרה הוחלט לפרסם את דבר מעצרו ואת תמונתו לאחר שהצטבר מידע על מקרי תקיפה מרובים, ומאחר וקיים חשש כי הוא מעורב בעבירות מין רבות אחרות. החקירה המסועפת מתנהלת תחת צו איסור פרסום. 

  עו"ד ליאור רונן ()
  עו"ד ליאור רונן

  ל-ynet נודע כי החקירה נוהלה על ידי שלוש יחידות משטרה שונות ובז'נרי חשוד בין היתר גם בהצתה ובבעילה אסורה בהסכמה. החשוד נעצר כבר לפני 46 יום ומעצרו הוארך מאז פעם אחר פעם. לאחר 30 ימי מעצר התיר היועץ המשפטי לממשלה את החזקתו במעצר, למרות שלא הוגש נגדו כתב אישום.

   

  עו"ד ליאור רונן מהסנגוריה הציבורית, המייצג את בז'נרי: "החשוד מכחיש את המיוחס לו. החקירה מתקדמת לטעמנו בקצב איטי למדי. הוא כבר יותר מ-40 יום במעצר ועדיין לא הטיחו בו את כל מה שמייחסים לו. יש טענות של החשוד ביחס להתנהלות המשטרה כלפיו, והדברים יתבהרו בבית המשפט". ביחס להודעת המשטרה ציין עו"ד רונן כי עד כה יוחסה לו עבירת מין אחת בלבד.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים