שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עד מרכזי נעדר: הדיון של מכבי וסכנין נדחה
  ניצב משנה רמי ניימרק, שהגיש את הדו"ח בסיום המשחק בין הקבוצות, לא הופיע לדיון ושלח נציג מטעמו. הצהובים התנגדו לכך ודרשו לפסול את הראיות בעניינו ועו"ד מאירי תקף: "מדובר בהטעייה מכוונת. זו טקטיקה פסולה". ניר רשף: "שעה לפני הדיון, ניימרק הודיע שלא יגיע"
  לאחר יום ארוך בבית הדין, שהחל עם השעייתו של שוער בית"ר ירושלים, בוריס קליימן משני משחקים וקנס סמלי לקשר מכבי נתניה, אמיה טגה, מכבי תל אביב ובני סכנין עמדו לדין על אירועי המשחק ביניהן, אך ההחלטה בעניינים תדחה בשבועיים נוספים.

   

  דיין בית הדין, עו"ד עמנואל סלע עשה זאת לאחר שמפקד משטרת שפרעם, ניצב משנה רמי ניימרק, אשר כתב את דו"ח סיכום המשחק לא הופיע לדיון ושיגר את קצין האג"ם במשטרת שפרעם, רב פקד יניב סוויסה כדי שיעיד, דבר שלא היה מקובל על נציגי מכבי ת"א, שהופיעו בסוללה של עורכי דין בראשות עו"ד מורן מאירי.

   

  צפו ביום הארוך בבית הדין    (צילום ועריכה: אורן אהרוני)

  צפו ביום הארוך בבית הדין    (צילום ועריכה: אורן אהרוני)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הפרקליט טען שהוא מתנגד להשתתפותו של סוויסה וביקש לפסול את הראיה בעניינו והוצאתה מהתיק. לדבריו, מכבי הכינה עצמה לדיון מול ניימרק שהגיש את הדו"ח בדבר המהומה ובסופו של דבר הגיע סוויסה ללא הודע מראש. גם עורך דינם של בני סכנין הצטרף לפרשה. במהלך הדיון תקף פרקליט מכבי: "מדובר בהטעיה מכוונת, לא ניתן להשתמש בראיה שהמגיש אותה לא הגיע ולא ניתן להשפיע בצורה כזו על ידי הבאת עד אחר לדיון. אני מתכוון לדחות את הדיון למועד אחר, אליו יוזמן ניימרק. עולה לי החשש שלא סתם בחרה ההתאחדות לנקוט בטקטיקה פסולה זו ואין לאפשרות את עדותו של הקצין סוויסה".

   

  תובע ההתאחדות ניר רשף אמר: "ביקשנו את זימונו של ניימרק, לא דיברתי איתו מעולם למעט שעה אחת לפניי הדיון כשהודיע לי שלא יגיע והוא נאלץ לשלוח קצין אחר".

   

  החליט לדחות את הדיון. סלע (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  החליט לדחות את הדיון. סלע(צילום: אורן אהרוני)

   

  עו"ד מאירי טען שלא ניתן להעניש את מכבי באירועים עד לאחר הדיון של ראיקוביץ' בחודש יוני. עוד הוסיף הפרקליט כי "בכתב האישום חסר שמו של יובל אבידור שהיה באירוע, שמו של פיזיותרפיסט בני סכנין ואדם נוסף שתקף את השוער ראיקוביץ' לא מוזכרים. כתב האישום מגמתי ומכוון נגד מכבי". אחריי שהדיין החליט בסופו של דיון של שלוש שעות וחצי לדרוש את הבאתו של הקצין ניימרק שדיון שייערך בעוד שבועיים.

   

  שופט המשחק אוראל גרינפלד והמשקיף היו כל מהלך הדיון בחדר צדדי יחד עם מנהל המחלקה המשפטית, אמיר נבון.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים