שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אין חשד לפלילים בפרשת גרעון של ההתאחדות
  עו"ד סול, שבדק בין השאר את ממצאי דו"ח אלקלעי על הגרעון בסך 38.5 מיליון ש"ח, הגיש לחברי ההנהלה דו"ח שהתייחס להיבטים אזרחיים ומשמעתיים. על יו"ר ההתאחדות לשעבר, אבי לוזון רשם: "פעל בתום לב, פעולותיו נועדו לשרת את הכדורגל הישראלי", אך אם הכסף לא יגבה, הוא ממליץ לנקוט נגדו בהליכים משמעתיים
  פרשת גרעון 38.5 מיליון שקל בהתאחדות לכדורגל אשר הועברה לטיפולו של עו"ד אהוד סול שבדק בין השאר את דו"ח אלקלעי הגיש היום (ד') דו"ח לחברי הנהלת ההתאחדות ממנו עולה כי הוא לא מצא שום חשד לפלילים ובהתאם לכך הדו"ח שהוא יגיש התייחס להיבטים אזרחיים ומשמעתיים.

   

  על פי הדו"ח סכום הגרעון הוא כ-15 מיליון שקל. בהתייחסו ליו"ר ההנהלה הקודם אבי לוזון, כתב סול בין השאר כי אין לקבוע ש"מר לוזון פעל במעשה או במחדל בחוסר תום לב, ניכר בפעולותיו של לוזון שהן נועדו לשרת את הכדורגל הישראלי ואת הקבוצות בפרט. לא מצאתי כי פעל לרעה או מתוך אינטרסים זרים. לאור זאת אין לקבוע כי לוזון הפר את חובות האמונים כלפי ההתאחדות".

   

  "פעל בתום לב". סול על לוזון (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  "פעל בתום לב". סול על לוזון(צילום: אורן אהרוני)

   

  סול ביקר חריפות את מאיר ליבר ואת רו"ח שמעון גרינברג עליו כתב ש"אין להשלים עם מצב בו רואה חשבון נמנע במשך שנים ארוכות לעניין כה מהותי במצבה
  הכספי של ההתאחדות שעה שהדבר ידוע לו בזמן אמת, קל וחומר כשהגרעון עולה וגדל עם השנים. רואה חשבון גרינברג נכשל בתפקידו כרואה חשבון של ההתאחדות".

   

  עו"ד סול ממליץ לגבות את הכסף מהקבוצות עצמן באמצעות המנהלת וההתאחדות וזאת לאורך מספר שנים, אם הכסף לא יגבה, ואם לוזון, שמשמש כיום כחבר הנהלת ההתאחדות, יחליט שלא להתפטר מתפקידיו, סול ממליץ לנקוט נגדו בהליכים משמעתיים במסגרת ההתאחדות.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים