שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בעקבות בקשתו של לוזון: הדיון בעניינו נדחה
  יו"ר ההתאחדות לשעבר הגיש באמצעות עורכי דינו מכתב תגובה לדו"ח סו"ל, הקובע כי במידה ולא ייגבה מספיק כסף מקבוצות ליגת העל והוא לא יתפטר מתפקידיו יש לנקוט נגדו בהליכים משמעתיים. בין היתר נכתב: "לוזון פעל בהתאם לסטנדרט הנדרש והרבה מעבר אליו"

  יו"ר ההתאחדות לשעבר, אבי לוזון, ביקש הערב (ה') באמצעות פרקליטיו עו"ד אילן שביט שטריקס ועו"ד ד"ר נורית לזר שלא לדון ביום ראשון הקרוב בחלקים הרלוונטים אליו בדו"ח סו"ל, שהוגש אתמול לחברי הנהלת ההתאחדות לכדורגל. בעקבות הפנייה הוחלט לדחות את הדיון ל-17 במאי.

   

  עורכי הדין של לוזון ציינו במכתבם: "מרשנו כופר בכל האמירות הבלתי חוקיות והבלתי חוקתיות המצויות במסמך זה. בהקשר זה יצויין כי הן עו"ד סול והן ההתאחדות אינם יכולים ואינם מוסמכים להקים לעצמם סמכות, לפיה מי מהם יכול לפגוע בזכויות יסוד חוקתיות של אדם, ובכללן שמו הטוב. הדבר ניצב בניגוד לדין.

   

  אבי לוזון (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  אבי לוזון(צילום: אורן אהרוני)

   

  "למותר לציין כי מר לוזון כופר גם בהתבטאויות אלו לגופן וכי פעל בהתאם לסטנדרט הזהירות הנדרש ואף הרבה מעבר אליו. כמו כן יודגש כי דין משמעתי אינו יכול להיות רלוונטי אפילו לשיטת עו"ד סול עצמו, הקובע במפורש: 'ניכר כי בפעולותיו ביקש מר לוזון לשרת את טובת הכדורגל הישראלי בכלל וטובת הקבוצות בפרט'.

   

  לאור זאת הנכם מתבקשים להסיר מסדר היום כל דיון באמרות בלתי חוקיות וחוקתיות של עו"ד סול ובייחוד לא לדון, לא לשקול, לא לאשר וממילא לא לאמץ את האמור בסעיף 13.25 למסמך סול".

   

  על פי הדו"ח סכום הגרעון של הארגון הוא כ-15 מיליון שקל. בהתייחסו ללוזון כתב סול בין השאר כי אין לקבוע ש"מר לוזון פעל במעשה או במחדל בחוסר

  תום לב, ניכר בפעולותיו של לוזון שהן נועדו לשרת את הכדורגל הישראלי ואת הקבוצות בפרט. לא מצאתי כי פעל לרעה או מתוך אינטרסים זרים. לאור זאת אין לקבוע כי לוזון הפר את חובות האמונים כלפי ההתאחדות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים