שתף קטע נבחר

טראמפ מתפייס עם המגישה שהעליב: "בימבו? קראו לך בשמות גרועים יותר"

לאחר חודשים ארוכים שבהם תקף המועמד הרפובליקני המוביל את מגישת פוקס ניוז הפופולרית מייגן קלי, שהוכתרה "האויבת מספר 1" שלו, הלילה שודר ראיון הפיוס בין השניים. "היינו מיודדים, למה תקפת אותי?", שאלה קלי. "עשית את העבודה שלך, תסלחי לי", השיב טראמפ. "אבל אני שמח שהשתמשתי בשפה 'לא נשיאותית' - זה רק קידם אותי". צפו בראיון

 

 

 

 

ראיון הפיוס בין מגישת פוקס מייגן קלי למועמד הרפובליקני המוביל דונלד טראמפ ()
ראיון הפיוס בין מגישת פוקס מייגן קלי למועמד הרפובליקני המוביל דונלד טראמפ

הפסקת אש. הוא אמר ש"דם ניגר ממנה", ייחס לה את הכינוי "בימבו" ועלב בה לא אחת לאורך מסע הבחירות שלו לנשיאות ארצות הברית. תשעה חודשים אחרי העימות הראשון והסוער של המפלגה הרפובליקנית, וכשמעמדו איתן בהרבה, דונלד טראמפ פגש את מגישת הטלוויזיה מייגן קלי והציג גרסה רכה ומפויסת בהרבה של עצמו. קלי, יש לציין, הייתה זו שיזמה את הראיון שצולם בחודש שעבר במגדלי טראמפ ושודר הלילה (ד') ברשת "פוקס ניוז".

 

"תודה לך שאתה יושב כאן איתי. אלו היו תשעה חודשים ארוכים", אמרה קלי לטראמפ, וזה הנהן בראשו והשיב: "לכבוד הוא לי. עבר הרבה זמן, אני מסכים". "תמיד היינו מיודדים", המשיכה קלי, "ואז הגיע העימות בחודש אוגוסט שבו שאלתי אותך שאלה קשה על נשים. השתמשתי במילים מעליבות שאתה אמרת. חשבתי שזו שאלה הוגנת. מדוע אתה חשבת אחרת?"

"היינו מיודדים. שאלתי שאלה הוגנת. מה קרה?" ()
"היינו מיודדים. שאלתי שאלה הוגנת. מה קרה?"
 

"אני לא מאשים אותך, עשית את העבודה שלך, אבל אני לא חייב לאהוב את זה" ()
"אני לא מאשים אותך, עשית את העבודה שלך, אבל אני לא חייב לאהוב את זה"
"חשבתי שזה לא היה הוגן, שזו לא הייתה ממש שאלה, אלא יותר הצהרה", השיב המועמד הרפובליקני. "זו הייתה השאלה הראשונה אי פעם ששאלו אותי במסגרת עימות, ועד אז מעולם לא השתתפתי בעימות. ובאותו רגע אמרתי לעצמי: 'בנאדם, איזו שאלה'. אני לא מאשים אותך, כי עשית את העבודה שלך, אבל אני לא חייב לאהוב את זה". לאחר מכן הבהיר טראמפ כי הוא רוחש כבוד לקלי על כך שצלצלה אליו וביקשה להיפגש. "אני לא הייתי עושה את זה, ואני אומר את זה בהיבט שלילי על עצמי", הוסיף.

קלי בעימות הרפובליקני שהצית את המתיחות בין השניים (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
קלי בעימות הרפובליקני שהצית את המתיחות בין השניים(צילום: רויטרס)
 

לאחר מכן פנתה קלי לטראמפ ושאלה אותו אם במבט לאחור של תשעה חודשים יש בו חרטות על דברים שעשה או אמר, וזה השיב: "ללא ספק, יש בי חרטות, אני לא אדון בהן כרגע, אבל בהחלט יכולתי לעשות דברים מסוימים בצורה אחרת. יכולתי אולי להשתמש בשפה אחרת, אבל במבט כולל אני שמח מאוד מהתוצאה. אני חושב שאם לא הייתי מתנהג באופן שבו נהגתי, לא הייתי מצליח. למעשה, אם הייתי רך ונשיאותי, ובאופן מסוים 'נשיאותי' זו מילה רעה, ולא הייתי משיב מלחמה כמו שעשיתי - לא הייתי מצליח".

 

"יש לי מיליוני עוקבים בטוויטר. הדבר שמסבך אותי בצרות בכל פעם הם הציוצים מחדש שאני עושה", אמר טראמפ בחיוך והוסיף: "אבל את המילים הבאמת רעות אני לא מצייץ". קלי השיבה: "בימבו?" וטראמפ ענה לה: "כן, זה היה ציוץ מחדש. אמרתי את זה? הוו... אוקיי. תסלחי לי". לאחר מכן אמר טראמפ לקלי כשהשניים פורצים בצחוק: "זו לא המילה הכי גרועה שאמרו לך. לאורך חייך קראו לך בכינויים הרבה יותר גרועים. הלא כך?" 

 

על השפה הפוגענית שבה הוא נוטה להשתמש, וברשתות החברתיות בפרט, אמר טראמפ כי "זו צורה מודרנית להשיב מלחמה". "תפסיק בכך בתור נשיא ארה"ב?", שאלה קלי, וטראמפ ענה: "ובכן, אני מפסיק את זה איתך עכשיו, כי אני חושב שאני אוהב יותר את הקשר בינינו כעת".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ראיון הפיוס בין קלי לטראמפ
מומלצים