שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות
   מנכ"ל בנק הפועלים הבא - אריק פינטו, כיום מ"מ המנכ"ל
   ועדת האיתור של הבנק בחרה כצפוי בפינטו כמחליפו של ציון קינן. המינוי טעון אישור של המפקחת על הבנקים. פינטו קודם בתחילת השנה לממלא מקומו של המנכ"ל. בינואר האחרון הוא מונה למנהל התפעול הראשי COO, ולפני כן כיהן כמשנה למנכ"ל, הממונה על החטיבה הקמעונאית והממונה על חטיבת האסטרטגיה
   מנכ"ל בנק הפועלים הבא הוא אריק פינטו. ועדת האיתור של הבנק בחרה כצפוי בפינוי כמחליפו של ציון קינן. המינוי טעון אישור של המפקחת על הבנקים, חדוה בר.

    

   • מנכ"ל בנק הפועלים פורש מתפקידו

    

   בסוף חודש מרץ הודיע ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים, על פרישתו מהתפקיד.

    

   קינן ימשיך בתפקידו בחצי השנה הקרובה, בהתאם לתנאי ההודעה המוקדמת.

    

   "מנכ"ל בנק הפועלים מר ציון קינן נתן היום בצהריים לדירקטוריון של הבנק הודעה מוקדמת על סיום כהונתו בבנק בתום שישה חדשים מהיום. עד למועד זה מר קינן ימשיך לכהן כמנכ"ל פעיל", נאמר בהודעת הבנק שיצאה אז לבורסה. קינן עובד בבנק 38 שנה.

    

    (קרדיט: יחצ בנק הפועלים) (קרדיט: יחצ בנק הפועלים)
   (קרדיט: יחצ בנק הפועלים)

    

   כבר אז נחשף ב"כלכליסט" כי המועמד הבולט להחליף את קינן הוא אריק פינטו, שקודם בתחילת השנה לממלא מקומו של המנכ"ל. בינואר האחרון הוא מונה למנהל התפעול הראשי COO, ולפני כן כיהן כמשנה למנכ"ל, הממונה על החטיבה הקמעונאית והממונה על חטיבת האסטרטגיה.

    

   בראש ועדת האיתור עומד יו"ר הבנק יאיר סרוסי, ושאר חבריה הם הדירקטורים אפרת פלד, עו"ד עידו שטרן, פרופ' דפנה שוורץ ואמנון דיק.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים