שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  דו"ח ביביטורס: נתניהו תוקף את ערוץ 10

  הדו"ח החריף של מבקר המדינה בפרשת "ביביטורס" הביא, שוב, את ראש הממשלה לכתוב פוסט בפייסבוק נגד התקשורת. הפעם במוקד: ערוץ 10. נתניהו: "ערוץ 10 לא היה מוכן לאפשר לנציג מטעמי לייצג את עמדתי". רביב דרוקר: מציע לנתניהו לבוא להתראיין בשידור חי

  דו"ח מבקר המדינה החריף בפרשת "ביביטורס" שחשף "חשש לפלילים" בהתנהלותו של בנימין נתניהו עת היה שר האוצר, הוביל אמש את ראש הממשלה לכתוב שוב פוסט נגד התקשורת הישראלית. הפעם בחר נתניהו להציב במוקד את ערוץ 10, שחשף בשעתו את הפרשה.

   

  אמש כתב נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו: "כנראה שזה בלתי נמנע שהכתבות בנושא דו"ח מבקר המדינה יהיו מגמתיות בצורה קיצונית ויתעלמו מעובדות בסיסיות. הגדיל לעשות ערוץ 10 שאפילו לא היה מוכן לאפשר לנציג מטעמי לייצג את עמדתי. דרוקר מראיין את קרא, קרא מראיין את דרוקר. איזון במיטבו...".

   

  נתניהו הוסיף: "זהו עוד ניסיון של גורמים בתקשורת לפגוע בשלטון הליכוד. מה שהם לא הצליחו לעשות בקלפי הם מנסים לעשות באמצעים אחרים. אני מודה לציבור הרחב על התמיכה האיתנה בי. אמשיך לשרת אתכם נאמנה כראש ממשלת ישראל".

   

  בעקבות הפוסט של נתניהו, הגיב רביב דרוקר, שחשף את הפרשה, בפוסט משלו, ממנו עולה כי העובדות לכאורה שהציג נתניהו שונות בתכלית. "ראש הממשלה נתניהו פרסם לפני שעה פוסט שעסק בדרך בה ערוץ 10 סיקר את דו״ח ביבי טורס של מבקר המדינה. הנה העובדות", כתב דרוקר.

   

  "1. דרוקר לא ראיין את קרא וקרא לא ראיין את דרוקר. שנינו אכן הופענו בטור באותן תוכניות. 2. מר נתניהו טוען שלא אפשרו לנציג שלו להופיע.

  בדקתי בתוכנית 'לונדון וקירשנבאום'. הם ביקשו על הבוקר מניר חפץ את אחד מעורכי הדין של נתניהו או את חפץ עצמו. התשובה: 'זה בלתי אפשרי כי הם הולכים למהדורות'. זמן קצר לפני התוכנית הציעו אנשי נתניהו חברי כנסת, ביתן ואוחנה, אבל במערכת התוכנית חשבו (ובצדק) שהם לא רלוונטיים לדו״ח. 3. אנשי המהדורה המרכזית דיברו כבר בבוקר עם דוד שימרון. הוא לא הסכים לראיון ערוך. לא סומך על העריכה שלנו. רצה שלא יערכו אותו. המהדורה רצתה שיופיע בשידור חי, אבל הוא סגר עם ערוץ 2. חשבו להקליט אותו עוד לפני הראיון בערוץ 2, אבל הוא כבר היה בדרכו לנווה אילן. עורך הדין השני, עו״ד ראבלו, מסר תגובה מצולמת, ששולבו במהדורה. מגישת המהדורה הקריאה גם תגובה כתובה של אנשי נתניהו. כשהתקרבה שעת המהדורה ביקשו אנשי נתניהו שאלקין או ביתן יתראיינו".

   

  דרוקר סיכם: "ההחלטה (הנכונה, לדעתי) של המהדורה הייתה שמכיוון שאין להם שום קשר לדו״ח, אין סיבה לראיין אותם. אני מרשה לעצמי לייצג את חדשות 10 ולהציע למר נתניהו לבוא בעצמו מחר להתראיין בשידור חי. הוא יקבל הרבה זמן להביע את עמדתו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים