שתף קטע נבחר

סגלוביץ' מצטרף ליש עתיד. לפיד: חלק ממהלך נגד הפוליטיקה הישנה

במסיבת עיתונאים הכריז לפיד על הצטרפותו למפלגה של ראש אגף חקירות ומודיעין לשעבר במשטרה. סגלוביץ' על ההתפתחויות הפוליטיות: "נראה שאנחנו בקרקס שבו מריעים ללהטוטנים ללא קשר לכללים של הוגנות ויושר"

 

 

ראש אגף חקירות ומודיעין לשעבר במשטרה, ניצב בדימוס יואב סגלוביץ', החליט להצטרף ליש עתיד. סגלוביץ' אמור להיות חלק מרשימת יש עתיד לכנסת הבאה. במסיבת עיתונאים משותפת שקיים סגלוביץ' עם יו"ר המפלגה יאיר לפיד אמר לפיד כי "זהו חלק ממהלך גדול יותר שאנחנו מובילים נגד הפוליטיקה הישנה והמקולקלת בישראל". 

 

ניצב בדימוס סגלוביץ' שירת כ-30 שנה במשטרה והקים את יחידת לה"ב 433, היחידה הארצית למלחמה בשחיתות ובפשע המאורגן, שטיפלה בסדרת פרשות שחיתות מרכזיות בישראל וכן את היחידה לפשיעה כלכלית. סגלוביץ' אף עמד בראשן של חקירות מרכזיות נגד אנשי ציבור בכירים בישראל.

מהמשטרה לפוליטיקה. ניצב בדימוס סגלוביץ' לצד לפיד, היום (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
מהמשטרה לפוליטיקה. ניצב בדימוס סגלוביץ' לצד לפיד, היום(צילום: מוטי קמחי)
 

סגלוביץ' התייחס במסיבת העיתונאים להתפתחויות הפוליטיות האחרונות ואמר כי "נראה כאילו אנו חלק ממשחק, מקרקס שבו מריעים ללהטוטנים ללא קשר לחוקים ולכללים הבסיסיים ביותר של הוגנות, אמת פשוטה ויושר".

 

ביולי בשנה שעברה הודיע סגלוביץ' לשרת המשפטים איילת שקד כי הוא מוותר על חברותו בוועדה למאבק בתופעת שפיכות הדמים ברשתות החברתיות. סגלוביץ' החליט על צעדו לאחר שנודע לו כי העיתונאי חגי סגל, שנמנה בשנות ה-80 עם אנשי המחתרת היהודית בשטחים, הוא חבר הוועדה.


פורסם לראשונה 29/05/2016 09:39

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
ניצב בדימוס יואב סגלוביץ' לצד יאיר לפיד
צילום: מוטי קמחי
מומלצים