שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ליה דלריה: "אין נשים מכוערות בישראל"

  מי שמגלמת את בו, הלסבית הקשוחה בסדרה "כתום זה השחור החדש", וגם לסבית מוצהרת ופעילה בקהילה בחיים האמיתיים - הגיעה לישראל כאורחת של משרד התיירות לרגל שבוע הגאווה. "בחיים לא חשבתי שחייל עם רובה בכותל המערבי יבקש להצטלם איתי", היא אומרת. צפו בראיון

   

   

  "הושפלתי בגלל הנטייה שלי, הוכיתי רק בגלל שהייתי לסבית שעומדת ברחוב, והעברתי הרבה זמן בבית החולים כשזה קרה. פעם הייתי חוצה לצד השני של הכביש אם הייתי רואה מולי קבוצת בחורים בגיל ההתבגרות. היום אם אראה חבורה כזו, סביר להניח שהם ראו את התכנית שלי וירצו להצטלם איתי. זה שינוי גדול מאוד בחיים שלי", אומרת ליה דלריה, מי שמגלמת את בו, הלסבית הקשוחה בסדרה "כתום זה השחור החדש", שמשודרת בישראל ב-HOT. 

   

  דלריה, כאמור לסבית מוצהרת גם בחיים ופעילה בקהילה הלהט"בית, הגיעה לישראל במסגרת שבוע הגאווה, ועד כה מביעה שביעות רצון מהחומר האנושי: "כנראה אין נשים מכוערות בישראל, כי עדיין לא ראיתי אחת כזו. אבל אני לא מצליחה להבין את העניין הזה, כי גברים מכוערים בהחלט ראיתי".

   

  דלריה אף מתפעלת מהחוויה יוצאת הדופן שהיא עוברת בארץ: "האם אי פעם חשבתי שאגיע לישראל, לעיר העתיקה, אעמוד ליד הכותל המערבי, וחייל עם רובה ישאל אותי 'את זו מ'כתום זה השחור החדש'?'" וירצה להצטלם איתי? בחיים לא חשבתי שזה יקרה לי".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים