שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

רעננה חוגגת יום הולדת למלכה

ישראל מעצמה בסין, ציון ברוך סטארטפיסט, בוגי מקבל כבוד, חיפה מגייסת גאווה ונשים מדברות על כסף בבורסה. רכילות עסקית

שגריר אנגליה בישראל דייויד קוורי, בכירי השגרירות, וכ-1.000 מזומנים נוספים ביניהם שגרירים, דיפלומטים, אנשי עסקים וראש עיריית רעננה זאב בילסקי, ציינו בפארק בעיר את יום הולדתה ה-90 של מלכת אנגליה אליזבת' השניה.

 

קוורי סיפר על שיתוף הפעולה עם ישראל בתחומים שונים, שר התיירות יריב לוין בירך בשם ממשלת ישראל וציין את התגייסותה של המנהיגות הבריטית למלחמה בגילויי האנטישמיות נגד ישראל. החוגגים נהנו מדוכנים של פיש אנד צ'יפס ובירה משובחת, ובאחת הפינות הועמדה המכונית של ג'יימס בונד, ראפיד מבית אסטון מרטין, אחד הסמלים הבריטיים, שעלותה כ-2 מיליון שקלים. מבעלי רשת אוטודיל ויבואני אסטון מרטין בישראל תומר דותן ומאיר אוחיון השגיחו עליה מקרוב.

 

 תומר דותן ומאיר אוחיון (צילום: רונן טופלברג) (צילום: רונן טופלברג)
תומר דותן ומאיר אוחיון(צילום: רונן טופלברג)

זאב בילסקי ודיוויד קורי ()
זאב בילסקי ודיוויד קורי

 

ישראל מעצמה טכנולוגית בסינית

יזמי טכנולוגיה, בכירים בבתי השקעות ואנשי אקדמיה התכנסו בשנגחאי והאזינו ליו"ר בית ההשקעות קוקירמן ושותף מנהל בקרן קטליסט הישראלית אדי קוקירמן, שהרצה על ספרו Israel Valley, אותו כתב עם פרופ' דניאל רואש. הספר מביא את סיפורה של ישראל כמעצמה טכנולוגית.

 

המארחים, נציגי הממשל המקומי של שנגחאי, המכללה ליזמים צעירים בעיר וארגון ISRAEL PLAN, דאגו לכיבוד יהודי מסורתי. קוקירמן הרגיש סלב, כשביקשו את חתימתו על ספרו, והוא חתם. בסינית.

 

אדי קוקירמן ()
אדי קוקירמן
 

 

ציון עלה לגמר

ציון ברוך הגיע לגני התערוכה בתל אביב ביחד עם עוד כ-2,000 המבקרים בכנס המובייל 2016 Israel Mobile Summit של היזם אופיר לייטנר. במסגרת תחרות סטארט-אפים כחול-לבן התמודד ברוך עם אפליקציית רובוהולד, בה הוא שותף עם המייסד והמנכ"ל ירון גביש, שאמורה לשים קץ להמתנה מול מוקדי השירות השונים בזכות הרובוט "רובי" אותו פיתחו. ברוך התבשר כי האפליקציה העפילה לגמר התחרות.

 

ירון גביש, אופיר לייטנר, ציון ברוך (צילום: דודי חן) (צילום: דודי חן)
ירון גביש, אופיר לייטנר, ציון ברוך(צילום: דודי חן)
 

 

גמליאל מעודדת אזרחים ותיקים

השרה לשוויון חברת גילה גמליאל, יו"ר עמותת איל"ן רו"ח אהוד רצאבי, מנכ"ל העמותה שמעון צוריאלי ועשרות חברי הנהלת איל"ן, נכחו בטקס הענקת אות יקיר איל"ן ל-8 מתנדבים ותיקים בעמותה על תרומתם לארגון. באותו מעמד הציגה גמליאל את מיזם "טיפת זהב", במסגרתו יוקמו מרכזים לעידוד אזרחים וותיקים. היא סיפרה כי את הרעיון הגתה בסניף של טיפת חלב, אליו הגיעה עם בתה הקטנה.

 

שמעון צוריאלי, אהוד רצאבי, גילה גמליאל (צילום: עופר עמרם) (צילום: עופר עמרם)
שמעון צוריאלי, אהוד רצאבי, גילה גמליאל(צילום: עופר עמרם)
 

 

יעלון - עמית של כבוד

במסגרת כנס בוגרים במרכז האקדמי רופין, נשיאת המרכז פרופ' שוש ארד, יו"ר חבר הנאמנים אודי אנג'ל ויו"ר הוועד המנהל רענן דינור העניקו תארי עמית כבוד לרא"ל במיל. משה (בוגי) יעלון ולתזמורת האנדלוסית ירושלים.

 

רענן דינור, שוש ארד, בוגי יעלון, אודי אנג'ל (צילום: נורית מוזס) (צילום: נורית מוזס)
רענן דינור, שוש ארד, בוגי יעלון, אודי אנג'ל(צילום: נורית מוזס)

 

רואים 6 :6

מנכ"ל קבוצת לפידות מדיקל, יבואנית עדשות מגע, אילן לפידות השיק ביחד עם למעלה מ-100 לקוחות החברה, אופטומטריסטים ומנהלי חנויות אופטיקה, את הקמפיין החדש לעדשות מגע של אלקון, בו הושקעו כמיליון שקלים.

 

לאירוע ההשקה הגיע מיוון מנהל אזורי באלקון פאנאיוטיס קליניקוס. לפידות עשה גוד טיים ללקוחות, והזמין אותם לארוחת ערב בסינמה סיטי. לאחריה העבירו בצפייה (עם או בלי עדשות מגע) בסרט "פלורנס פוסטר ג'נקינס" עם מריל סטריפ. בנוסף, איך לא, הוצגה בפני המוזמנים הפרזנטורית החדשה של החברה - קורין גדעון.

 

קורין גדעון ואילן לפידות (צילום: שי שבירו) (צילום: שי שבירו)
קורין גדעון ואילן לפידות(צילום: שי שבירו)
 

 

חיפה מגייסת לגאווה וסבלנות

החברה הארצית למתנ"סים חנכה את "בית הקהילות לגאווה וסבלנות" במתנ"ס ליאו בק בחיפה. כפעילות ראשונה, כ-300 בני נוער ביחד עם נציגי הרשויות ופעילי הקהילה ונבחרת השחייה הגאה, גייסו כמה אלפי שקלים אותם העבירו להגשמת חלום של ילד חיפאי, חולה במחלה קשה.

 

נבחרת השחייה הגאה (צילום: ירון כהן, מתנ"ס ליאו בק) (צילום: ירון כהן, מתנ
נבחרת השחייה הגאה(צילום: ירון כהן, מתנ"ס ליאו בק)
 

 

בסיוני בדודג'

מגישה ואשת תקשורת במגזר הערבי אימאן בסיוני (29) נבחרה להוביל את קמפיין מתחם עופר דודג' סנטר בנצרת עילית, מקבוצת קניוני עופר. הקמפיין יעלה באינטרנט ובשלטי חוצות בנצרת לרגל חג עיד אל פיטר. מספרים, שהרעיון היה של בן זוגה, מבעלי אחת המסעדות במתחם.

 

 אימאן בסיוני  (צילום: ג'וגר ביתרס) (צילום: ג'וגר ביתרס)
אימאן בסיוני (צילום: ג'וגר ביתרס)
 

 

הבורסה מציגה: שיק ושוק

במרכז הכנסים של הבורסה לניירות ערך התקיים האירוע הראשון בסדרת "השיק של השוק" - כלכלה בגובה העיניים בזווית נשית. המשנה למנכ"ל הבורסה גל לנדאו-יערי ושותפה וסמנכ"ל פיתוח עסקי ב-IBI בית ההשקעות אלה אלקלעי סיברו את אוזני המוזמנות בעובדה, שכ-70% מהנשים חוסכות, אבל רק 20% מהנשים מדברות על כסף. בין הנוכחות: מיכל ברוורמן - בלומנשטיק ממייקרוסופט העולמית שדיברה על סייבר, יזמית חברתית ומייסדת TOYA ענת שפרלינג ומנכ"ל הבורסה יוסי ביינארט.

 

ענת שפרלינג, מיכל ברוורמן - בלומנשטיק, יוסי ביינארט, גל לנדאו-יערי, אלה אלקלעי (צילום: מלובני ישראל) (צילום: מלובני ישראל)
ענת שפרלינג, מיכל ברוורמן - בלומנשטיק, יוסי ביינארט, גל לנדאו-יערי, אלה אלקלעי(צילום: מלובני ישראל)

 

גרניט מבשל למצטיינים

חברת הפניקס אירחה מאות סוכנים מצטיינים במתחם הסטואה בשפיים. המארחים: מנכ"ל הפניקס אייל לפידות, ומשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות אורן אל- און. על הקולינאריה: השף אסף גרניט.

 

 אייל לפידות ואסף גרניט (צילום: רון שלף) (צילום: רון שלף)
אייל לפידות ואסף גרניט(צילום: רון שלף)
 

 

מפרגנים למנכ"לית

למרות שבבוקר אותו היום נודע למנכ"לית שרונה איריס ראור - ברץ, דרך התקשורת, שהיא עומדת להיות מוחלפת בגיל גזית, נכון להיום מנכ"ל קניון הזהב בראשון לציון, היא לא ויתרה על נוכחותה בכנס הקמעונאות במתחם אווניו, ועל נוכחותה בפאנל "מתקפת הקניונים על תל אביב". שותפיה לפאנל, משה רוזנבלום ממליסרון, פאר נדיר מקנדה ישראל ועופר שחטר מפרו - מול, הפגינו פרגון אחיד.

 

עודד סלומי, משה רוזנבלום, איריס ראור ברץ, עופר שחטר (צילום: ליאת מנדל) (צילום: ליאת מנדל)
עודד סלומי, משה רוזנבלום, איריס ראור ברץ, עופר שחטר(צילום: ליאת מנדל)
 

 

יורם בריק פורש מרצון

מנהל הכספים של קבוצת כלמוביל יורם בריק הודיע כי הוא פורש מתפקידו בתום 30 שנות פעילות בקבוצה. בריק ימשיך לשמש יועץ לדירקטוריון הקבוצה עד מספטמבר, אז תחליף אותו רון מי-טל וינפלד שפורשת מקסטרו. יו"ר הקבוצה ד"ר שמואל חרל"פ וסגנו יואב חרל"פ מסרו כי הם מצטערים על החלטתו של בריק לפרוש מתפקידו.

 

יורם בריק ()
יורם בריק

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים