שתף קטע נבחר

אורי פורת ביטל השתתפות ברק ב"פוליטיקה"

במטה ברק זועמים: לאחר ששרון סירב להשתתף בתוכנית, ביטל פורת גם את השתתפות ברק

סכסוך בין מטה ברק לבין מנכ"ל רשות השידור, אורי פורת, פרץ היום (יום ג') לאחר שפורת החליט לבטל את השתתפותו המתוכננת של ראש הממשלה אהוד ברק בתוכנית "פוליטיקה" עם דן מרגלית שתשודר הערב.
ראש הממשלה ברק ואריאל שרון קיבלו שניהם הצעה להשתתף בתכנית, המועברת בשידור חי. אריאל שרון סירב להשתתף, ואורי פורת החליט, לפיכך, לבטל גם את השתתפותו של ברק בתכנית. "מנכ"ל רשות השידור התערב בשיקולים פנימיים של המערכת", מאשים תום וגנר, דובר מטה ברק. "ריח רע מאוד עולה מההחלטה, במיוחד בהתחשב בעובדה שפורת הוא חבר טוב של אחד המועמדים ואף העיד לטובתו במשפט בנזימן". וגנר אף טען שלא סביר שמועמד אחד יוכל להכתיב בסירובו את השתתפותו של המועמד השני.
במכתב הסבר ששלח פורת לח"כ אלי גולדשמידט, ראש מטה הבחירות של ברק, נכתב שראש הממשלה התראיין ב"פוליטיקה" לבדו פעמיים בשבועיים האחרונים. "הבקשה לראיון בלעדי עם ראש הממשלה פעם שלישית ברציפות באותה תכנית, אצל אותה מראיין, היא בלתי אפשרית לצערי", כתב פורת. "יחד עם זאת, אם יאות רוה"מ להופיע מחר בתכנית '7וחצי, נכבד את רצונו".
ונגר אמר כי למרות הבעייתיות שהוא רואה בהחלטתו של פורת, הרי ש"אין עילה משפטית לפניה לבג"צ. אנחנו ננהל את הקרב הזה בשדה הציבורי".
ליאור חורב, דובר מטה שרון, מסר בתגובה: "אין לנו קשר לעניין, אנחנו לא צד בהחלטה. פנו אלינו בבקשה להשתתף וסרבנו, אנחנו לא מוכנים לרקוד לצלילי החליל של אף תכנית טלוויזיה. מצידנו, שברק יופיע בערוץ 'הופ קטנטנים'".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
ברק. לא נותנים לו
ארכיון ידיעות אחרונות
צילום:דודו פריד
שרון. מצידו שברק יופיע ב"הופ, קטנטנים"
צילום:דודו פריד
לאתר ההטבות
מומלצים