שתף קטע נבחר

מבוכה בריאלי בחיפה: דיסקים עם סרטי פורנו במקום תמונות מחזור

תלמידי בית הספר היוקרתי בחיפה קיבלו ב"יום החיבוק" שלהם דיסקים עם סרטי פורנו במקום תמונות המחזור לסיום השנה. ההורים קיבלו הודעת טקסט מבית הספר לאסוף את הדיסקים ולמנוע צפייה של הילדים

 

ההודעה שנשלחה להורים ()
ההודעה שנשלחה להורים

 

ילדי כיתה ו' בבית הספר היוקרתי "הריאלי" בעיר חיפה קיבלו בשל טעות דיסק עם חומרי פורנו, במקום תמונות מחזור של סיום השנה. כך נחשף אמש (יום ג') בערוץ 10.   

 

בעקבות התקלה המביכה קיבלו הורי התלמידים הודעת טקסט: "הורים יקרים. היום חולקו דיסקים לילדים ב'יום החיבוק'. בשל טעות של הצלם עלינו לאסוף אותם בחזרה. שלחו מחר את הדיסקים לבית הספר. שימו לב - קטעי פורנו. אנא דאגו למנוע צפייה של הילדים עד שינפיקו לנו דיסקים חדשים!!!!"

 

בוועד ההורים של כיתות ו' בסניף "יסוד אחוזה" שכרו צלם לצילום אירוע הסיום של שנת הלימודים. הצלם מסר את החומר המקורי לשכפול אצל קבלן משנה. 

 

בבית הספר טענו כי סרטי הפורנו היו בחלק מהדיסקים לקראת הסוף, ומשגילו את הטעות הזהירו את כל ההורים. הצלם טען שהוא מסר את הכנת הדיסקים לגורם חיצוני. "לצערנו, למדנו כי דיסקים בודדים היו כנראה משומשים, ובקצה ההקלטה של מסיבת הסיום נשאר גם חומר ישן. אנו בטוחים כי התקלה קרתה בשגגה ולא בכוונת זדון של איש, ונעשה כל מאמץ למנוע מקרים כאלה בעתיד". מנכ"ל בית הספר, יוסי בן דב, מסר לערוץ 10: "אנו מצטערים על מה שקרה ואנו אוספים כעת את כל הדיסקים מהתלמידים וההורים. ההורים קיבלו הודעה מבית הספר".


פורסם לראשונה 21/06/2016 23:27

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים