שתף קטע נבחר

טרולי באג - הקץ לשקיות הניילון?

במסגרת המאבק בזיהום והפגיעה בסביבה, החלטת ממשלה קובעת כי החל מינואר 2017 הציבור בישראל יתחיל לשלם על שקיות במרכולים. על מנת להוזיל את העלויות ולמען חיים יותר ירוקים הגיע לישראל מוצר חדש בשם "טרולי באג" - אוסף תיקים צבעוניים, מחוברים בסקוטש ומונחים בקלות על העגלה בחנות. הם ניתנים להפרדה ולנשיאה כתיק לכל דבר

האם נמצא הפתרון לשקיות הניילון? החל מינואר 2017 הציבור בישראל יתחיל לשלם על שקיות במרכולים. יש חברות מסחריות שמנסות להביא ארצה מוצר שיחליף את השקיות. אחת מהן מביאה ארצה את ה"טרולי באג". אירחנו באולפן ynet את יטבת זרקא, בעלת החברה שמפיצה את המוצר הזה בארץ. צפו בראיון

 

כתבות נוספות בערוץ הצרכנות

 

  

מה זה בכלל טרולי באג

מדובר באוסף תיקים צבעוניים, בגדלים שונים, שמחוברים אחד לשני בסקוטש וניתן להניח אותם בקלות על העגלה בחנות. לאחר התשלום בקופה, ניתן להפריד בין התיקים ולשאת כל אחד  מהם כמו תיק רגיל.

 

לטענת היבואנים, הטרולי הזה מעוצב ובנוי בצורה חזקה ונוחה בהתאם לתפקיד לו הוא מיועד, ויכול להחזיק מעמד עד שנתיים. בנוסף, כך הם טוענים, הוא עוזר לקצר את התהליך להוצאת הקניות מהעגלה בחצי מהזמן.

 

 

 (צילום: אורי דוידוביץ ואלי סגל) (צילום: אורי דוידוביץ ואלי סגל)
(צילום: אורי דוידוביץ ואלי סגל)

 

"מחיר זמין ונוח"

הפיתוח של המוצר נעשה באירלנד, שם גם נמכר לראשונה, לאחר מכן התיקים החלו להימכר בבריטניה ומשם - למדינות נוספות. מחירו בארץ עומד על 109 שקל, מחיר דומה למחיר המוצר בחו"ל. ניתן למצוא את המוצר באתר החברה, והוא יגיע לבית הלקוח עם שליח עד 5 ימים.

 

האם הוא אכן מועיל לאיכות הסביבה? אין לדעת מהם תנאי הייצור שלו, אבל אין ספק שהוא יכול להחליף שקיות חד פעמיות בסופר. יחד עם זאת, השקיות האלה אמנם נקראות שקיות חד פעמיות, אך למעשה הן רב פעמיות. בניגוד לשקיות ניילון - פלסטיק, הטרולי באג מתאים רק לסופר, אי אפשר לעשות בו שימוש חוזר לחיתולים משומשים למשל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: אורי דוידוביץ ואלי סגל
צילום: אורי דוידוביץ ואלי סגל
מומלצים