שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בת 50 שהשאירה מכתב התאבדות נעדרת מיום שני
  אסתי וינשטיין, תושבת אזור וחסידת גור לשעבר, כתבה: "אני פגועה נפשית". בתה תמי: "מצבה הידרדר אחרי שהחלה לכתוב ספר על תהליך היציאה בשאלה"

   

  אסתי וינשטיין
  אסתי וינשטיין

  אסתר וינשטיין, תושבת אזור (50), נעדרת מאז יום שני בבוקר אחרי שעזבה את הבית והשאירה אחריה מכתב התאבדות. בן זוגה שחזר באותו יום אחר הצהריים הבחין שהיא השאירה את התיק, הארנק, הטלפון ותעודת הזהות. במכתב שהשאירה לבני משפחתה ציינה שהיא לוקה בנפשה ולא מתפקדת: "כמו שהיית עושה תאונת דרכים ונפגעת, ככה אני פגועה נפשית".

   

  משפחתה מבקשת את עזרת הציבור: וינשטיין נעלמה במכונית יונדאי מדגם I10 שחורה שמספרה 51-562-37.

   

  וינשטיין היא חסידת גור לשעבר שיצאה בשאלה יחד עם אחת משבע בנותיה לפני כשבע שנים, ויחד הן עזבו את החסידות. בעלה ושש הבנות האחרות ניתקו איתן קשר. הבת תמי מונטג (26) סבורה שההחמרה במצב הנפשי של אמה קשור בספר אוטוביוגרפי שכתבה בתקופה האחרונה על התהליך היציאה בשאלה.

  וינשטיין בימיה בחסידות גור
  וינשטיין בימיה בחסידות גור

   

  לדבריה אמה סיפרה לה שמאז שהיא התחילה לכתוב, "כל הפצעים נפתחו והיא לא מצליחה לכסות אותם ולהמשיך הלאה".

   

  לדברי הבת, אביה היה "חילוני בארון" שקיים אורח חיים דתי רק למראית עין. "הם חיפשו טעם לזוגיות", סיפרה. "יום אחד אימא הרגישה שהיא לא יכולה לחיות בשקר להמשיך להיות חסידת גור. היא לקחה כדורים וניסתה להתאבד. אחרי זה היא החליטה שהיא לא יכולה להמשיך להיות חרדית".

   

  מאז יום שני מנסה מונטג למצוא קצה חוט שיוביל אותה לאמה: "במכתב ההתאבדות היא הורישה לי את המכונית כך שאני מאמינה שדרכו יהיה ניתן לאתר אותה".

   

  מספר הטלפון של בתה תמי הוא 054-3390600.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "בת 50 שהשאירה מכתב התאבדות נעדרת מיום שני"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים